Sayfa 363/718 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463 ... SonSon
Arama sonucu : 5737 madde; 2,897 - 2,904 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. girişim sermayesi kurmak için spk ya başvurdu ondan da haber yok.. tam çakal bunlar ya bütün tahtaları eksi..sadece bedelli işi var bu sathte dincilerde..

2.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    günaydın ılım abi hayırlı cumalar bir tablo rica etsem abi sağol..
    günaydın üstad...şuan büyük lokmaya odaklanmışlar(ihlas)

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. sağol ılım usta..

4. kapanış...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. günlük ort. lar...

6. günlük süreç...

7. saatlik...

8. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 363/718 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •