Sayfa 364/1002 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464864 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 2,905 - 2,912 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. TEB Portföy TPC ağustos dağılımı gelmiş. gldtr, gmstr ve pdbc etf var. TEFAS fon tarafında AAK, FID, HSA, TE3, TI4, GPI, GPU, IDY var. Yönetim ücreti yapı kredi'nin fon sepeti fonlarına göre oldukça düşükmüş, %0,5

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Dolar 7,46 civarı ile rekor kırarken usdtr byf 713 civarında.

Fonun son 12 aylık en yüksek değeri 780 olmuş(işcepteki veriye bakarak yazdım) . Niye şu anda 780 değil, rekor varken, bilgisi olan var mı acaba?
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3. temettü nasıl olacak?

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    İçindeki hisseler
    BİST Kodu
    *AKBNK
    *VAKBN
    *SISE
    *TKFEN
    *BIMAS
    *EREGL
    *HALKB
    *EKGYO
    *ISCTR
    *TCELL
    *TUPRS
    *GARAN
    *SODA
    *PETKM
    *ASELS

Ziraat Portföy Yıldız Pazar Likit Temettü Endeksi Hisse Senedi Yoğun Borsa Yatırım Fonu, fon toplam değerinin en az %80'ini devamlı olarak sadece takip edilen endeks kapsamındaki varlıklara, yatırım yapmak suretiyle "Ziraat Portföy Yıldız Pazar Likit Temettü Getiri Endeksi'ni takip eder.

https://www.ziraatportfoy.com.tr/ima...llar%C4%B1.PDF
    fonun içinde 5 banka görünüyor. bankalar temettü vermiyor... bu iş nasıl olacak? nasıl temettü fonu olabilir ki bu? şaka gibi...

4. ayrıca şişe, soda, aselsan ve petkim de çok düşük temettü veren hisseler... ziraatin bu fonu gercekten şaka gibi olmalı...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
     Alıntı Originally Posted by istanbullu1963 Yazıyı Oku
    fonun içinde 5 banka görünüyor. bankalar temettü vermiyor... bu iş nasıl olacak? nasıl temettü fonu olabilir ki bu? şaka gibi...
    Haklısınız. Vakıfın fonu olsa acaba malum güreşçi mi hazırladı fonu diyecem ama herhalde ziraat portföyde çalışanların da pek bir farkı yok...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Haklısınız. Vakıfın fonu olsa acaba malum güreşçi mi hazırladı fonu diyecem ama herhalde ziraat portföyde çalışanların da pek bir farkı yok...
    evet maalesef ZPE gibi bir fonu alma gafletinde bulundum ama çabuk uyandım ve sattım fazla oyalanmadan.. ziraat portföy akıl karı bir iş değil bence... garanti de öyle... en iyisi akportföyün fonları sanırım...

7. https://www.zeynepcandanaktas.com/bl...bir-kotu-haber

Marmara Capital Yönetim Kurulu Başkanı, piyasadaki 2-3 tane çok iyi hisse fonundan biri MAC fonu yöneticisi Haydar Acun yazmış.

Son zamanlarda borsaya girmiş, çalkantılara henüz hazımsız, sabırsız yatırımcılara yönelik iyi mesajlar var.

8.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    https://www.zeynepcandanaktas.com/bl...bir-kotu-haber

Marmara Capital Yönetim Kurulu Başkanı, piyasadaki 2-3 tane çok iyi hisse fonundan biri MAC fonu yöneticisi Haydar Acun yazmış.

Son zamanlarda borsaya girmiş, çalkantılara henüz hazımsız, sabırsız yatırımcılara yönelik iyi mesajlar var.
    haydan acun mu yazmış zeynep candan aktaş mı orasını anlayamadım?

Sayfa 364/1002 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464864 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •