Anket Sonuçlarını Gör: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

Oylayan
344. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Balon 1 yıl içinde patlayacaktır, nakitte fırsat beklenmelidir

102 29.65%
  • dolar bu fiyatlarda iken, yatırım yapmak mantıklı

23 6.69%
  • faizler insin, şimdi almak mantıklı değil

21 6.10%
  • ömür boyu alacak param olmayacak

16 4.65%
  • Kira çarpanlarının uçtuğu ortamlarda ev almak doğru değildir, beklenmelidir.

130 37.79%
  • İstanbul gibi metropollerde gayrimenkül yatırımı her zaman karlı bir iş olacaktır.

52 15.12%
Sayfa 364/1014 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464864 ... SonSon
Arama sonucu : 8108 madde; 2,905 - 2,912 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Ahmet Bey kadar olmasa da benide korkuttular üstad,nasıl? her şey dahil 5 yıldızlı otellerde kalınırmı? şehirde rahat geziliyormu?
    Walla benim gittiğim otelde bir Arap aile gördüm sadece. Çoğunluk olmadıklarından yukarıdaki gibi rezil görüntüler yoktu. %85-90 Rus, 3-5 de Türk aile gördüm belki. Herkes kendi halinde takılıyor. Öyle tepeleme yemek tabaklarını doldurup, yollara kusmak falan yok yani böyle bir şey.

Sıkıntılı bir durum yoktu, gayet rahat geçti tatil ama bana öyle denk gelmiş de olabilir.

Şunu da ekleyeyim, ben böyle herşey dahil otellerden hazetmem. Bunlar ailelerin, emeklilerin tarzı.

Bekar bir Türk olarak Avrupa şehirlerinde hostellerde kalıp radarlar açık vaziyette dolanmak daha ilgi çekici.

Bu tatil bedavaya gelmeseydi para verip gitmezdim. İçip, yatıp, yüzüp geldim. Konsept de böyle zaten.

Bir şey daha: Yemeklerden çok bir şey beklemeyin. Yani oteller güzel (5 yıldızlılarda kalite 3 aşağı 5 yukarı hepsi aynıdır zaten) ama yemek kalitesi düşük. Zaten yüksek olamaz çünkü maliyeti kurtarması imkansız.

Misal balıklar o ringa mıdır ringo mudur ne haltsa böyle iğrenç bir balık yok. Sakın yemeyin.

Bıldırcın pişiriyorlar, sen mi onu o mu seni yiyor belli değil. Et met yok o hayvanın üstünde. Tavuktan şaşmayın et olarak.

Herşey dahilin en güzel yanı içki olayı. Sahilde güneşlenirken demlenmenin sınır yok.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Ahmet Bey kadar olmasa da benide korkuttular üstad,nasıl? her şey dahil 5 yıldızlı otellerde kalınırmı? şehirde rahat geziliyormu?
    TR nin fakir fukarasi caddebostan in kiyilarindan girsin kolibasilini kapsin

parasi olan Izmir- ozdereye gidiyor su anda mangalda et yapiyor mis gibi denizde yuzuyor

zenginligin gozu kor olsun

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by velevki Yazıyı Oku
    ahmet amca hayırlı öglenler dilerim

fenomenlige dogru giden bi yütübür amcamız var idris usta diye yayın yapıyo yütübde

biz genclere meslek ögrenin cam silin boya yapın fayans döseyin diyo ama buralarda el emegi de pek degerli degil sanki kendi verdigi rakamlara göre

mesala bi vidyosunda birinin evini dış cephe yıkamış besyüzdolar almış saatligi 50 dolara geliyo cünkü 9 - 10 saatte bitirmiş

ahmet amca sizin oralarda gercekten el emegi iyi para ediyo mu
    Kecioren de bu isi yapan arkadaslar var sorarim onlara

ama gunde 100 TL den fazla vermezler ama senin gibi issiz icin iyi para

4. delta yapıdan 62k€

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    TR nin fakir fukarasi caddebostan in kiyilarindan girsin kolibasilini kapsin

parasi olan Izmir- ozdereye gidiyor su anda mangalda et yapiyor mis gibi denizde yuzuyor

zenginligin gozu kor olsun
    Yapma Ahmet Bey ,bahsettiğin Özdere,emekli şehridir,birde askeri kamp vardır millet ev tutar gündüzleride kamptan faydalanır sanırsın FRANCE nice kıyıları

6.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    delta yapıdan 62k€

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kardeş ben araştırdım,150k euro ile aldığın evi 300-400 euro ile zor kiraya veriyormuşsun,komşuda da durum parlak değil...

7.  Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    delta yapıdan 62k€
    Yuh. Gitmişler bir de inşaat işine girmişler Başka bir iş de bildiğimiz yok gerçi.

8.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Kardeş ben araştırdım,150k euro ile aldığın evi 300-400 euro ile zor kiraya veriyormuşsun,komşuda da durum parlak değil...
    Kiralık ilanlarda vardı camda 180-300euro arası degisiyordu

Sayfa 364/1014 İlkİlk ... 264314354362363364365366374414464864 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •