Sayfa 365/807 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465 ... SonSon
Arama sonucu : 6453 madde; 2,913 - 2,920 arası.

Konu: KORDS - Kordsa Global

1. Aslında bu durum hoşuma gitti eğer burada birileri hisseyi bir yerlere götürüp getirebilecekse, hızlı gitsin istememistim. Tekrar hatırlatayım istedim. ytd.

2. istedikleri herseyi ismarlarim beni tanimiyosun kimdir nedir bilmiyosun o yuzden iddiaya girmeyelim. sen bir tesaduf sonucunda burdasin ben ise bilegimin hakki ile burdayim. aslinda ben mal sahibiyim burda sen kiracisin

3. 2 grafik cizmekle burda kimse salyongoz satamaz. varsa temel analizin buyur seni dinleyip karsi analizde bulunayim. 3 gundur sozde bana cevap veriyosun 1 tane temele dayanan analizin yok. bugune kafar bilanco okumayi ogrenemediysen bugunden sonra ogrenmelisin ki seninle ilmimizi konusturalim

4. Sn. ASAP, tahtadaki abileri kızdırmışsın. Diyorlar ki; Biz çiziyoruz grafiği, Sen kerizleri uyandırıyorsun. "Yapma bunu" diyor. "sen temelcilerle oyna ya da git" diyor. "Nasılsa temelcilerden kurtuluş yok teknikçiler dadanırsa oyun bozulur" diyor. Daha önce gördük biz bu filmi, dökmeye çalıştılar da sıkı tutunduk.

Hocam açık konuşmak gerekirse burada uzuncuysan bir şey yapamıyorlar da senin gibi iyi niyetli kısa/orta vade grafik veya bilgi paylaşım yapanları pek sevmiyorlar. Allah kolaylık versin.

5. poem kardes tahtaci uzuncuyu degil kisaciyi sever teknik analizcilerin hepsini istedigi an patir patir doker konustugun kelam zaten kendinle celisiyor. senin hoca dedigin asapi grafige ufak bir tuzak kurarak butun malini alirim ama benim malima tuzak islemez kapan islemez. asapin zaten kendisi dokuldu tahtada gecmis yazilari ortada git oku. sunuda aklindan hic cikarma tahtaci ve araci kurumlar beni sevmez asapi degil asap alir verir araci kuruma can verir tahtaciya trade imkani verir. bazi seyleri yaziyisunuz biraz mantik kullanin oyle yazin. bu arada asapi muhatap bile kabul etmem.

6. Senin gibileri çok gördük. Muhattab olmayacağım. Engelliyorum dostum.

7. engellersen engelle çokta tın

8. beni engelleyecekmiş sanki adama hakaret ettik.

Sayfa 365/807 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •