Onemli Gunler Banner
Sayfa 365/612 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 2,913 - 2,920 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,336
    2022 İlk çeyrek bilanço tarihleri belli oldu Halka açık şekilde işlem gören şirketler için kritik öneme sahip bilançolar açıklanacak

Borsa İstanbul’da işlem gören şirketlerin 2021 yılına ait finansal sonuçlarını Kamuyu Aydınlatma Platformu’na(KAP) son gönderme tarihleri belirlendi.

Buna göre, BIST’te işlem gören şirketlerin 2021 yılıilk çeyrek döneme ilişkin konsolide olmayan finansal sonuçlarını son gönderme tarihi daha önce belirlendiği gibi 30 Nisan 2022 olacak.

Şirketlerin aynı döneme ilişkin konsolide finansal sonuçlarını son gönderme tarihi ise 20 Mayıs 2022 olarak belirlendi.

google da bir siteden kopyalıp yapıştırdım ne kadar doğrudur bilmiyorum.

y.t.d

2.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Bu kagit seni fazla acitmis gecmis olsun diger hisselerimden cok kazandim poldende kazanacam satcam sende seyredeceksin .polun soytarisi olmusun haberin yok iyi gecirmis pol sana hayatin boyunca unutamayacaksin.
    Kartal reis realiteri çözmüşsün.

3.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    2.50 altı demedimmi gelsin kamil abi vardi ona bile dedim. ama gerek kalmadiki 300 binlik araba o arada 600 bin oldu ben ne yapim biz ne dediysek o sallamıyoruz olanı yazarım boş konusuyosan üç kuruşunla burda milleti etkilemeye calisma yatirimci olmak senin işin degil git sayisal oyna idda oyna haddimi de bilirim ben sen sallamayi birak bu arada ne desen tutmuyo sagligini bozmuşun.
    Teşhis konulmuş realiteri çözmüssün reis.

4. 1.Çeyrek Kâr 131 Milyon geldi. İlk çeyrek Çok iyi kâr beklediğimi söylemiştim. Üstelik Kombine Bilanço ya yansıyan Boya kolu kâra dahil değil. Sadece Poliport, Polisan Kimya ve Polisan Hellas ın karını içeriyor Bilanço. Sürekli büyüyor şirket, kısa vadede olmasada bir gün hisse fiyatı duyarsız kalamayacak bu kâra. Sene sonu geldiğinde Ödenmiş Sermayesi kadar kâr bekliyorum. Yani 700 üstünü görme potansiyeli yüksek https://www.hizliresim.com/8lg5x1y

F5321 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Vaktim olunca Bilanço Dipnotlarını ve Faaliyet Raporunu detaylı incelerim. Dikkat çekici birşey görürsem buradan yazarım. Sıkmayın canınızı

6. https://www.hizliresim.com/ebe2hmj Boya dahil çeyreklik kâr 144 milyon. Yani Boyadan 13 Milyon kâr gelmiş. Kimya + Poliport + Polisan Hellas 131 Milyon. Asıl önemli olan Boya dahil Kombine Favök rakamı, o da Boya Hariç 157 Milyon, Boya dahil olunca 278 Milyon. Mükemmel Favök

7. Beyler bir tebrik alırım..
    Neredeyse milimi milimine bilmisim... Bilerek buraya yazmadım sadece tweterdan attım sonra yukarısı gelir bir dert aşağısı gelir bir dert..

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,336
     Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku

Beyler bir tebrik alırım..
    Neredeyse milimi milimine bilerek buraya yazmadım tweterdan attım sonra yukarısı gelir bir dert aşağısı gelir bir dert..

tebrikler.

y.t.d

Sayfa 365/612 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •