Sayfa 366/993 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466866 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    4.300 e kadar çıktı
    yakalayabilirsen iyi para ama
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

2.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Mayıs ayı başında çocuklara kampanyalı 3 er bin liradan aldığım baza şu anda kampanyalı 3.929 lira. Yüzde 30 bir ayda.

Mayıs ortası çamaşır makinası bozulunca ulan bundan adam olmazsa yenisini alayım diye fiyatlara bakmıştım. 6.400 küsür olan makina 7.939 lira.

Şimdi hani enflasyon?

Bir gram Allah korkunuz varsa insanlarla dalga geçmeyi bırakın da adam gibi enflasyon rakamlarını açıklayın. Milletin çoluğunun çocuğunun rızkıyla oynamayın. Bunca sabinin hakkı kalmaz yerde.
    üstat faiz sebepti enflasyonu da neticesinde hissetmeyen kalmadı zaten bunlar birer örnek yalnızca

her hafta alınan yumurta süt et peynir gibi ürünlere baksak bile yetiyo

3. He emanuke bir savasimiz eksik o da gelsin tam olsun. Rusya ya ne yaptiklari ortadayken biraz akli selim olmak lazim

Evime hirsiz girdi gece korktum vurdum dersin ceza alsanda millet anlar yav adam ne yapsin der.

Ama adami sokak ortasinda vurup bu 10 sene evvel benim evde hirsizlik yaptiydi gordum ama ses etmemistim vaktiyle dersen olmaz.

Biri cikar NATO dan cikalim der. Batiyla elinde tutar tek dal o kalmis. E o vakit Yunanla nasil savasacaksin? 5. maddeyi ustumuzde denerler milli oluruz. Guney Kibrisi NATO ya alirlarsa ne yapacaksin?

Lan vatandasi olmasak cok eglenceli ulke aslinda bizimkisi.

4. Post

Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

5. moduroyu gördüm dün yolda nabıyon la bu halin ne aç sefil geziyon bizden ders almadın mı dedi bir de ceket cebindeki viskiyi gördü babababa bi de içiyor musun dedi kızdı gitti asfalt ağladı benim için o an
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

6.  Alıntı Originally Posted by metin68 Yazıyı Oku
    moduroyu gördüm dün yolda nabıyon la bu halin ne aç sefil geziyon bizden ders almadın mı dedi bir de ceket cebindeki viskiyi gördü babababa bi de içiyor musun dedi kızdı gitti asfalt ağladı benim için o an
    maduro Nusret'te takılıyordu bi aralar

7. Boy verin abi dip neresi??

https://www.sozcu.com.tr/2022/ekonom...gn=ilgilihaber

Nureddin Nebati’nin mart ayında dolar 14,84 iken “Türk Lirası en düşük durumda, daha ineceği bir yer yok, vatandaş rahat olsun†demişti..

8. Euro’nun kıcı başı ayrı oynuyor bugün.

Sayfa 366/993 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •