Sayfa 367/555 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467 ... SonSon
Arama sonucu : 4437 madde; 2,929 - 2,936 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

Tabi sn monarozaya da teşekkürler. Günlük kasaya ne girmiş harika bir çalışması paylaşıma açtı. Hedef günlük komisyonların bize net kar olarak kalması. Sonra günlül 1 m

2. mavi uygulama kötü eskiden iyiydi portfoye tıklayınca bekleyiniz vs. yapıyor yenisi gelsin Bol kazançlar

Alıntı Originally Posted by Observe Yazıyı Oku
    RLC44 hocam, büyümeye sıkıntı ihtiva eder demişsiniz ancak info bu günlere bu uygulamayla geldi. Yeni mobil ve web uygulaması umarım şirketi ivmelendirir.
    Bu uygulama benim gibi kuruşa satan adamı kesmez! Bugün son an tökezlemeseydim portföyün 10 katı hacim yapacaktım, 6 katta kaldım. Aşağıda kaç lot alabileceğim yazıyor, lotları yazıyorum al diyorum portföyde gözükmüyor, lot azaltıp giriyorum. Yani bu dakika sürmeyen işlemlerle deva 10 kademe kalktı. Portföy kısmı o kadar ufak ki hoş değil. Hisse alırken kodu yazma yavaş geldi. Üçgen açılır menü yavaş geldi. Ve derinliği mayris mobile dan takip ediyorum. İnfo mobilden çıkınca her seferinde giriş istemesi can sıkıcı. Ya al sat pasif alış, aktif satış için saniyelerle yarışıyorum. Her seferinde giriş mi yapacam? Yani bu böyle olunca olmuyor, az al sata müsait, ben robotlarla yarışıyorum.

Puntolar daha büyük olabilir. 20 tane kağıdım yok ki? Zaten bir insanda çok kağıt varsa iyi değildir Altta bir sürü portföyden sonra alakasız hücreler var, yer kaplayan..

Halkta mobile giriyon. Cillop gibi. Akşama kadar açık uygulama. Verhasıl bırakmam onu söyleyeyim. İyi olmasını beklemekte hakkım. Para kazandırıyoruz para kazanacağız infoda. İyi bir uygulama ve mennuniyet anketini artırır, tavsiye ettirir. Bak güzel, komisyonu da iyi dedirtir. İşte bu devleştirmeye yol açar, azdan çok olur çünkü

Şmdi haksızşlık etmeyem dedim, bide halk mobilea yorumlara bakayım dedim. Vatandaşın teki demişki hiç bi vasfı olmayan program!!!
    Ne diyelim, insanlar kolay memnun olmaz, ama bir şey diyorsak bir bildiğimiz vardır ve varki güncelleme gelicek. Sabırsızlıkla bekliyorum

Yeni gelecek uygulamanın testini kullandım,mevcudu ise 1,5 yıldır kullanıyorum
    2 ayrı segment diyebilirim
    Bedelli sonrası her anlamda yenilenmiş bir şirket göreceğimize inanıyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir...

Alıntı Originally Posted by Perfectworld Yazıyı Oku
    Yeni gelecek uygulamanın testini kullandım,mevcudu ise 1,5 yıldır kullanıyorum
    2 ayrı segment diyebilirim
    Bedelli sonrası her anlamda yenilenmiş bir şirket göreceğimize inanıyorum.
    İnşallah. Hem bedelliye katıldık, hem al satları infoya kaydırdık, az yada çok, elimizi taşın altına koyduk. Gerisi şirkette ve patronda, bilsinki paramızı verdik, emeğimizi verdik, kazan kazan yapmasını bekliyoruz

Sayfa 367/555 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •