Sayfa 367/586 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467 ... SonSon
Arama sonucu : 4685 madde; 2,929 - 2,936 arası.

Konu: OZKGY - Özak GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Yıl 2017 aylardan temmuz; tıpkı senin gibi hisseyi inceledim, gelecekte neler yapacak nerelere gidecek hesapladım ve kendime 2023 hedefi koydum..!!!

O güyde oluşturduğum portföyün ortalama maliyeti şu an 0.77 TL getiri oranı %1700 döviz ve altının oranı %1100 fark %600..!!!

Şirketin net aktif değer artışı %900 yıllık kâr artışı %2000 lere ulaştı ve hala artıyor..!!

Kısacası uzun vadede sabrı olana kâr verir, ama kısa vadede sadece kendisi kazanır geride bir çok ky nin hüsranı kalır..!!!

Sonuç olarak, 2025 hedefi olan için güzel kâr vereceği kesin, bende en az yarı lotumu bu tarihten önce satmayı düşünmüyorum, belki biraz daha uzun tutabiliriz Allah ömür verirse..;-))

Benim düşüncem hoteller ve tatil köyleri ve liman işi 2026-27 yi bulabilir, işte o zaman Özak global olur..;-))

Yatırım tavsiyesi değildir..!!!
    Sabrı olana her hisse Trabzon..;-)))
    her ne kadar sevmesende linux ve sen olmasan bu hisseyi simdiye dek on defa satardım

Alıntı Originally Posted by oguzvortex19 Yazıyı Oku
    2025 diye arattım raporda ama tek bir kelime çıkmadı nerede yazıyor tam. Yoksa orta vade hedefler aşağı yukarı aynı yıllardır var. Bu sene içinde belirttiği yapacaklarını yaparsa benim için çok başarılı olur..

2019 raporundan alıntı aşağıda , balmumcu 2020 21de başlıyordu.

“Önümüzdeki yıllarda Didim ve Demre’de yer alan arsalarında Ela Resort’un ismini ve uluslararası standartlardaki kalitesini taşıyan yeni otel projeleri geliştirmeyi planlayan Özak GYO, devam etmekte olan Büyükyalı Projesi ve sırasıyla 2020 ve 2021 yıllarında başlayacak olan Göktürk ve Balmumcu projeleriyle gayrimenkuldeki cirosunu iddialı bir şekilde artırarak sektörün lider şirketlerinden biri olmayı hedeflemektedir”

YTD
    R
    aporda 2026 2027 olarak geçiyor da, ben kişisel tahminimi paylaştım 2025 2026 yazarak ,çünkü ivmelenmenin arttığını düşünüyorum, hem turizm potansiyeli büyüyor, hem de şirketin kasası güçlendi yapabilir diye düşünüyorum aşağıya sayfa 17 deki paragrafı kopyaladım bakabilirsiniz ama Turizmde sektöründe atılım yılı üst başlıklı bölümü okursanız daha yararlı olur......

Bodrum’un en güzel yarımadası
    olan Akyarlar’da 2021 sonunda
    aldığımız 345 dönümde, üst
    gelir grubuna hitap eden
    deluxe turizm kompleksi inşa
    edeceğiz. Didim Altınkum’daki
    163 dönümlük arsada orta -
    üst gelir grubunu hedefleyen
    800 yatak kapasiteli resort
    otel projesi geliştireceğiz.
    Demre’de 70 dönümlük arsada
    500 yatak kapasiteli resort
    otel projesi başlayacak. Orta
    vadede beş resort otel yatırım
    hedefimiz var. Turizm alanındaki
    bu yatırımlarımız 2026-2027
    yıllarında bizi farklı bir lige
    çıkaracak....

3. Kapanista eslesme seansinda global 4.5 milyon lot aldi. Saticilar karisik. Muhtemelen yabanci bir fon alisidir.

4.  Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    her ne kadar sevmesende linux ve sen olmasan bu hisseyi simdiye dek on defa satardım
    Benim kimse ile şahsi bir derdim yok, sadece işlerine geleni işlerine yarayacak zamanda söyleyip işlerine yaramadığı zaman dut yemiş bülbül moduna girenlere tahammül edemiyorum..!!!

Benim tek derdim, üç kuruşunu bu hırsızlara kaptıran ky nin neye bulaştığını ve nasıl zararsız bu işten kurtulacağını anlatmak, faydam olduysa ne mutlu, bugün karanlık odada yapılan hisse devri ile bedelsiz hayırlı olsun diyelim şimdiden..;-))

Cuma 14.5 kapatirda demistin devrin bedelsizle alakası nedir ftse endexi için aldılar diyende var...
     Alıntı Originally Posted by 11.Muratblsk Yazıyı Oku
    Benim kimse ile şahsi bir derdim yok, sadece işlerine geleni işlerine yarayacak zamanda söyleyip işlerine yaramadığı zaman dut yemiş bülbül moduna girenlere tahammül edemiyorum..!!!

Benim tek derdim, üç kuruşunu bu hırsızlara kaptıran ky nin neye bulaştığını ve nasıl zararsız bu işten kurtulacağını anlatmak, faydam olduysa ne mutlu, bugün karanlık odada yapılan hisse devri ile bedelsiz hayırlı olsun diyelim şimdiden..;-))

SM-A530F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : sakura; 17-03-2023 saat: 21:39.
    nasip....

Karanlık oda işlemlerinin ne olduğunu tahmin eden yorumlayabilen varmı

nasip....

7.  Alıntı Originally Posted by sakura Yazıyı Oku
    Cuma 14.5 kapatirda demistin devrin bedelsizle alakası nedir ftse endexi için aldılar diyende var...

4,5 lotuk alım endeks açıkken olsaydı 14,50 değil 14,70 le tavan olurdu..!!!

Bizim hırsızlar karanlık odada sevişmeyi terciğ ettiği için böyle oldu, o kadar hata payımız olsun artık..;-))

Bu devir işlemleri olduğunu sürece, operasyon bitmez bu hissede, geçenyıl iş yatırım ve yatırım fonlarından yapılan bu yıl Global ve ünlüden yapılır, değien bu olur sadece..!!!

17 Şubat'ta FTSE All-World endeksine dahil edildiği duyurulmuş ve 17 Mart'a kadar hissenin payına düşen alımın gerçekleştirilmesi için süre tanınmış. 17 Mart'ta gerçekleşen karanlık oda işlemleri sadece OZKGY'e ait değil, endekse dahil edilen diğer senetlerde de gerçekleşmiş. 17 Şubat'ta duyuruyu paylaşan @arifcoskun05'in tweetinden:

FpMNp1uWYAgIG5s.jpg

Önemli olan bu değişimin genel olarak BIST'de ve özel olarak de hissedeki mevcut dengeleri hangi yönde etkileyeceğidir.
    İşte Hendek! İşte Devekuşu!

Sayfa 367/586 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •