Sayfa 368/774 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468 ... SonSon
Arama sonucu : 6189 madde; 2,937 - 2,944 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Alış 3bin satış 10bin

2.  Alıntı Originally Posted by fener1907 Yazıyı Oku
    https://www.yeniakit.com.tr/haber/bu...or-492680.html
    Arkadaşlar şu haber yeniden gündeme gelecek diye duydum bilgisi olan var mı malum pazarın %70 i safkarın.
    dün meclis gündeminde ne var bakarken yeni hal yasası varmış bu aylarda
    bu yasada soğuk zincir yada frigo zorunluluğu gelirse meyve sebze taşımaya
    olumlu yansır bana göre yoksa almam zaten safkr ı

3.  Alıntı Originally Posted by ukc Yazıyı Oku
    dün meclis gündeminde ne var bakarken yeni hal yasası varmış bu aylarda
    bu yasada soğuk zincir yada frigo zorunluluğu gelirse meyve sebze taşımaya
    olumlu yansır bana göre yoksa almam zaten safkr ı
    Bugün tarım la ilgili hisseler uçtu zaten.

4.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Bugün tarım la ilgili hisseler uçtu zaten.
    Bu hisseder bi alıp veremedikleri var arkadaş bi kavga var aralarında yoksa normal değil 15 ay önce satılan 2250000 hisseyi kim aldıysa onunla patron arasında bi kavga var o günden beri hisse düşüyor bi taraf elini güçlendirmeden bu hisseden birşey olmaz büyükler birbirini alt etmek için uğraşırken olan bize oluyor bu kadar basit yatırım tavsiyesi değildir...

5. Bu hisse, yıllardır süründürür.
    Bir malın elinde, yüklü miktarda mal var.vermeden gitmez.rahat olun.
    Stress yapmayın..
    Rus çocukları da demeyin.umurlarinda değil.
    Kaderinize razı olun.

6.  Alıntı Originally Posted by ali61 Yazıyı Oku
    Bu hisseder bi alıp veremedikleri var arkadaş bi kavga var aralarında yoksa normal değil 15 ay önce satılan 2250000 hisseyi kim aldıysa onunla patron arasında bi kavga var o günden beri hisse düşüyor bi taraf elini güçlendirmeden bu hisseden birşey olmaz büyükler birbirini alt etmek için uğraşırken olan bize oluyor bu kadar basit yatırım tavsiyesi değildir...
    O günü hiç unutmam çok yoğun talep var 2250000lot daha arz edeceğiz diye haber çıkmıştı.o günden sonra iflah olmadı zaten.sansimi mikeyim

7. migros şok bim vb ulusal marketlere kaydırılmaya çalışılıyor sebze meyve işi
    kayıtdışı bir sektör vergisiz algısız adam tarladan alıyor istanbula kadar elini kolunu sallaya salaya malı hale sokmadan pazara indiriyor
    sadece şehirler arası soğuk zincir zorunluluğu getirilse bu kamyonlar kımıldayamaz.
    yarısından çoğu kayıt altına alınır

8. sebze meyveyi bir ara yine zorunlu oluklu mukavvada taşıyalım firesi azalır diye 2 yıldır kaplm tire bekledim fos çıktı
    ama naylon poşeti dayadılar bize parası bizden çıktığı için
    yinede fazla umutlu değilim soğuk zinciri yapamazlar yaparsa ulusal marketler yapar kendi lojisliğini kurar
    bimin çoğu araçı frigolu

Sayfa 368/774 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •