Sayfa 368/442 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418 ... SonSon
Arama sonucu : 3532 madde; 2,937 - 2,944 arası.

Konu: ARENA - Arena Bilgisayar

1. Paynet in tamamı Arena Bilgisayar a ait ve böyle bir haberi kap ta yatırımcılarıyla paylaşmıyorlar.
    Yorumsuz.

2. Fake çubuklarla nereye kadar?
    Bekleyip göreceğiz.

3. Hocam sitemim size değil!!!Piyasada % 224 büyüdüklerini söylüyorlar bunun tahtasına 1 kuruşluk değeri var mı??Tabiki de yok Arenaya ve Birgstar'a ödedikleri paranın karşılığını bulamıyoruz.Paynet'i satmak için parlattıklarını düşünüyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by kaganalp01 Yazıyı Oku
    Hocam sitemim size değil!!!Piyasada % 224 büyüdüklerini söylüyorlar bunun tahtasına 1 kuruşluk değeri var mı??Tabiki de yok Arenaya ve Birgstar'a ödedikleri paranın karşılığını bulamıyoruz.Paynet'i satmak için parlattıklarını düşünüyorum.
    Sayın kaganalp01, siteminizde haklısınız. Fakat şirketin bu tarafının bilanço oyun alanlarına çok açık olmadığını düşünüyorum. Her şey BDDK’nın kontrolü altında. Adama çok büyük ceza keserler.

5. Mal kaptırdıkça aşşağı basıyor,geri alacağını sanıyor.Yav gerizekalı kim sana sat dedi.Satmasaydın.Tüyleri yolunan tavuklar gibi malımda malım diye ortalıkta kıvranıyorsun sonra :)

6. Asıl senin bu çarkına su dökenlere beddua etmek lazım.

7. Herşeyden önce,üçkağıtlardan,dümenlerden,tezgahlardan,alicen giz oyunlarından,hilelerine kılıf uyduranlardan önce
    Borsaya soktuğum para benim için artık yok ve buna göre hisse alıyorum düşüncesiyle yatırım yapanlara selam olsun.

Sayfa 368/442 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •