Sayfa 368/653 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468 ... SonSon
Arama sonucu : 5223 madde; 2,937 - 2,944 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    https://www.milliyet.com.tr/dunya/bi...istedi-6887675

Biden F-16 satışı için onay istedi

Ancak Amerikalı yetkililer, Kongrenin onayının, Türkiyenin Finlandiya ve İsveçin NATOya katılımına onay vermesine bağlı olacağını da öne sürdü.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.YTD
    Vermeyelim onay falan f-16 da almayalım. Bizim bu saatten sonra zaten f-16 ya falan ihtiyacımız yok.Bu da bizim oyalama taktiğimiz. Olsa da olur olmasada.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2.  Alıntı Originally Posted by ozannn Yazıyı Oku
    https://www.milliyet.com.tr/dunya/bi...istedi-6887675

Biden F-16 satışı için onay istedi

Ancak Amerikalı yetkililer, Kongrenin onayının, Türkiyenin Finlandiya ve İsveçin NATOya katılımına onay vermesine bağlı olacağını da öne sürdü.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.YTD
    İstemiyoruz onlardan uçak vs.. Kendimiz yaparız Sn Ozann

ytd

3.  Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    ASELSAN ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş./ASELS[] 13/01/2023 10:48:17
    ASELSAN uluslararası
    bir müşterisi ile savunma sistemlerini kapsayan ve toplam
    bedeli 74.557.000 ABD
    Doları tutarında bir yurt dışı satış sözleşmesi
    imzalamıştır.

9/2022 bilanço dönemine göre ihracat toplam 180 milyon-$
    Ocak 2023 ilk 2 haftasında yurt dışı satış söşleşme toplam Tutarı : 140 Milyon-$
    500 milyonluk dolarlık yıllık ihracaat beklentimin %27.5 kısmı yılın ilk 2 haftasında gerçekleşti.....1 Milyar dolarlık ihracaat beklentim 4-5 yıl sonra değil 2-3 yıl sonra gerçekleşmesi daha yüksek bir olasılık gibi görünüyor....

Diğer olumlu işaretler eski sözleşme tutarlarına göre yeni ihracaat sözleşme rakamlarının belirgin şekilde büyümesi....Pahalı ve kritik sistemler seri üretim aşamalarına geçtikçe sözlşeme tutarlarıda büyüyecektir...
    1 Milyar dolarlık ihracaat beklentim 2-3 yıl sonra değil 1-1.5 yıl içinde gercekleşmesini bekliyorum. Siparişler 23 yılında inve kazanarak devam edeceğine inanıyorum..

Asla yatırm tavsiyesi degildir..

4. "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5. https://twitter.com/haluk/status/161...C8sduTgucsAAAA

Buradaki tartışma artık resmi boyutlara ulaştı. Bakın ne güzel ülkemizde her şeyin çaresi var.

Şimdi her detayı merak edenler rahat rahat öğrenecek.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    https://twitter.com/haluk/status/161...C8sduTgucsAAAA

Buradaki tartışma artık resmi boyutlara ulaştı. Bakın ne güzel ülkemizde her şeyin çaresi var.

Şimdi her detayı merak edenler rahat rahat öğrenecek.
    KAYNAK:
    https://www.haber7.com/siyaset/haber...le-onaylamayiz
    ALINTI:
    Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, Türkiye'nin, İsveç'in NATO üyeliğini mevcut haliyle onaylayacak durumda olmadığını söyledi. Kalın ayrıca, cumhurbaşkanlığı seçiminin mayıs ayında yapılacağını ancak tam tarihin henüz belirlenmediğini söyledi.

YTD

ASELSAN için güzel gelişmeler var. İlk defa bir siyasi Ali Babacan baykar konusuna giriş yaptı. Baykara konuşan eleştiren hain ilan ediliyordu tıpkı fetödeki gibi. Artık Aselsanı öteleyenler r kere daha düşünecekler. Zaten son zamanlarda ihracat haberleri verilmeye başlanmıştı. Bir çok arkadaşım ile sosyal medyada bunu dillendirmeye , yatırımcı ilişkilerini aramaya, haber siterini bu konuda haber yapmaya davet etmiştik. Bu ülkede sosyal medyanın gücü başka, dile düşmeyeceksin. Umarım muhalif yada hükümete yakın parti gazeteci herkes bu konuya biraz daha eğilir. Bu aselsana kesinlikle pozif yansıyacaktır. Aselsan yatırımcıları ne kadar ses çıkarırsa sosyal medyada, muhalif ve mutlaka hükümete yakın medya bu konuyu taraflı yada tarafsız tartışırlar ise, adım gibi biliyorum ihracatta artar aselsan için, najşt akışıda düzelir, bedelsiz sermaye artırımı da gelir. Baykarın sorgulanmasının yanına birde aselanın finanslal durumu nakşt akışı ihracat payı ve yatırımcısına yapılanlar eklenirse tadından yenmez.

8.  Alıntı Originally Posted by 1.Yavuzhan Yazıyı Oku
    ASELSAN için güzel gelişmeler var. İlk defa bir siyasi Ali Babacan baykar konusuna giriş yaptı. Baykara konuşan eleştiren hain ilan ediliyordu tıpkı fetödeki gibi. Artık Aselsanı öteleyenler r kere daha düşünecekler. Zaten son zamanlarda ihracat haberleri verilmeye başlanmıştı. Bir çok arkadaşım ile sosyal medyada bunu dillendirmeye , yatırımcı ilişkilerini aramaya, haber siterini bu konuda haber yapmaya davet etmiştik. Bu ülkede sosyal medyanın gücü başka, dile düşmeyeceksin. Umarım muhalif yada hükümete yakın parti gazeteci herkes bu konuya biraz daha eğilir. Bu aselsana kesinlikle pozif yansıyacaktır. Aselsan yatırımcıları ne kadar ses çıkarırsa sosyal medyada, muhalif ve mutlaka hükümete yakın medya bu konuyu taraflı yada tarafsız tartışırlar ise, adım gibi biliyorum ihracatta artar aselsan için, najşt akışıda düzelir, bedelsiz sermaye artırımı da gelir. Baykarın sorgulanmasının yanına birde aselanın finanslal durumu nakşt akışı ihracat payı ve yatırımcısına yapılanlar eklenirse tadından yenmez.
    Ne alakası var , Sap ile samanı karıştırma , eleştirecek herşey bitti Baykar mı kaldı, bu ülkede yapılan güzel şeyleri eleştirme yerine alkışlamak gerekir

Sayfa 368/653 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •