Sayfa 368/1252 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468868 ... SonSon
Arama sonucu : 10014 madde; 2,937 - 2,944 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by rugankundura Yazıyı Oku
    blöf yapıp çıksalardı bir kaç gün günlükte tutsalardı...sonra belki banka peşlerine dülşerdi gelin 20 var diye...

ne dersiniz? bazen gerçekten çıkmak gerekiyor o bankadan...o zaman çıkabildiğinizi anlıyorlar...

bankanın hiç gözünün yaşına bakmıyorum.
    bir eft hop öteki bankaya

2 saat sonra MT tel den arıyor niye gittiniz diye
    ver 20 mi geleyim diyorum..
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

2. CDS 347 görmüş
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

Alıntı Originally Posted by rugankundura Yazıyı Oku
    blöf yapıp çıksalardı bir kaç gün günlükte tutsalardı...sonra belki banka peşlerine dülşerdi gelin 20 var diye...

ne dersiniz? bazen gerçekten çıkmak gerekiyor o bankadan...o zaman çıkabildiğinizi anlıyorlar...
    Çıkınca nerede tutacaksınız vadesizde kaç vereceklede de 3-4 günlük vadesiz hesapta durup diyelim 4 gün sonra 20 oran aldın 20-19.85 =0.15 fark 4 gün vadesizde alacağın maksimum 18 lik farkı karşılayacak mı ? Kaldıki 4 gün hadi bilemedin 1 hafta sonra sana 20 verecekleri ne kadar garanti ? Ha gider Dolar alırlardı o başka ama dedim ya bu arkadaşlar Dolar dan öcü gibi korkuyorlar en son 2 yıl önce 2.95 den yaptıkları opsiyon exercise olmuştu 2.90 dan dünya kadar zarar edip kurtulduk diye sevinmişlerdi o kadar yani... Kısaca bankalar toptan mecbur kalmadıkça kimseye istediği faizi vermiyor.

Alıntı Originally Posted by rugankundura Yazıyı Oku
    oranlar 20'leri geçecek bence bu ay sonuna doğru...
    Yarin aciklanacak enflasyon verisiyle mb 13 eylule kadar dayanabilecekmi bakalim asil ziplama eylulde olucak enflasyon ve simdiden 5,10 goren dolar vsvs.

5.  Alıntı Originally Posted by syesilyurt Yazıyı Oku
    Hayatımda ilk defa bir yazıya cevap yazıyorum.
    Ama sıkıldım artık. Yukarıda yazdıklarınızın çoğu hiçbir bilgiyi içermeyen, sadece temenni yazısı.
    Gerçekte burada yazılan siyasi fikirleri hepsi temenni yazısı.
    Faiz oranları ise gerçek.
    O yüzden lütfen gerçeklerden ayrılmayalım.
    Saygılar...
    Siz tamda zamane gençlerini temsil ediyorsunuz. Z kuşağımı mıdır nedir ? Yani diyorsunuz ki, '' ben sizin emek vererek , şube şube dolaşarak aldığınız oranları ekrandan okuyayım. Ekranı açtığımda oran aramadan şak diye görmek istiyorum '' Emredersin paşam, başka bir isteğin var mı ? Vantilatör gönderelim mi ?

6. bist bir satış daha yerse hedef de 85k görülür....

7.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Siz tamda zamane gençlerini temsil ediyorsunuz. Z kuşağımı mıdır nedir ? Yani diyorsunuz ki, '' ben sizin emek vererek , şube şube dolaşarak aldığınız oranları ekrandan okuyayım. Ekranı açtığımda oran aramadan şak diye görmek istiyorum '' Emredersin paşam, başka bir isteğin var mı ? Vantilatör gönderelim mi ?
    Hehe, güzel olmuş...

Yazı okumak bile zor geliyor. Zamane gençliği :-)
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

8. Ben bi ara vadeyi bozup 4.11'den dolar almıştım ne günlerdi be ( 2-3 ay öncesi)
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 368/1252 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •