Sayfa 369/521 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469 ... SonSon
Arama sonucu : 4168 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    ...... Çocuğu Spek! Bu yaptığın işlemlerle ancak üçün birini alısın bekle!!!!!!!!!!

( ''üçün birinin'' ne olduğunu bilmiyorsan,bir bilene sor derim.)
    Allahsız kitapsızlar ya bedelsiz haberiyle nasıl da kitlediler millete kağıdı

2.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    Aslında, insanlıktan nasibini almamış karakter yoksunlarına felek sillesini öyle bir vurmuşki, insan olma duygusundan yoksunlar,insanız diye dolaşıyorlar
    Sz ve saz arkadaşları;
    Yahu sizin gariban yatırımcıya yaptığınızı hayvan yapmaz hayvannnnnn
    Ahanda siz acınacak haldesiniz farkında değilsiniz
    Yarın birgün doğru dürüst olursunuz ozamanda size güvenecek insan bulamayacaksınız
    Katır suratlı, at hırsızlarııııııı

3.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku

Sibel zorlu Hanım efendi babanız şahsi borcundan dolayı şirket hisselerindeki hareketlerden dolayı çok nasır oldu bu yatırımcıdan bi helallik almanız gerekir ama bu şekilde olmaz. Yapılanlar yakışmalı Fahrettin göllü ile derhal ilişkinizi kesin o şirketten içeri girmesin grubun buna ihtiyacı yok. Hak etti günü ile bizzat şirkete gelip görüşmeler yaptığınızı biliyorum. Siz saygın bir iş kadınısınız artık oyunun kurallarını siz belirleyeceksiniz. Her ne olursa olsun size güveniyorum
    Merhaba Melasis kardeşim,

Bu hanımefendi de dahil mi? Sadece meraktan soruyorum. Yoksa güvenmeye devam mı?

İyi bir gece diliyorum.

Saygılar,

4.  Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba Melasis kardeşim,

Bu hanımefendi de dahil mi? Sadece meraktan soruyorum. Yoksa güvenmeye devam mı?

İyi bir gece diliyorum.

Saygılar,
    Oda bir şansı hak ediyor.

5. Egeprofil 3 aylık karı 350 milyon nerden nereye. Bu aileden uzak olan kazanıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    Egeprofil 3 aylık karı 350 milyon nerden nereye. Bu aileden uzak olan kazanıyor.
    Başarısız yönetim mi diyelim şanssızlıklar mı diyelim öngörüsüzlük mi diyelim beceriksizlik mi diyelim aç gözlük mi diyelim sonuç geçen yıllar Egeplast basmane çukuruna gömüldü. Kemal zorlu Pınarbaşı’ndaki aile mezarlığına gömüldü.
    miras olarakta yollarca mücadele ettiği bir bataklık basmane çukurunu ve şirket hisse senetleri göllü müdür Karındeşen jack midir onun ve adamların elinde değersizleşen bir şirket geride bıraktı. Sibel hanımın işi zor bu memlekette işi zor. Etrafını sırtlanlar sarmıştır. Allah Güç kuvvet versin Yardımcısı olsun. Biz üzerimize düşeni yapmaya hazırız yeterki adaletli olsun yürekli olsun. Kadın olsun

7.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2019 Yazıyı Oku
    ...... Çocuğu Spek! Bu yaptığın işlemlerle ancak üçün birini alısın bekle!!!!!!!!!!

( ''üçün birinin'' ne olduğunu bilmiyorsan,bir bilene sor derim.)
    sabret 3 gün kaldı

8. Arkadaşlar! Tahta da işlem yapan grup; benim borsa da bugüne kadar gördüğüm en en en or.spu çocuğuymuş.Bu kadarına da pes yani.........

Sayfa 369/521 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •