Sayfa 37/193 ÝlkÝlk ... 2735363738394787137 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 289 - 296 arasý.

Konu: Egyo - EGS GAYRÝMENKUL ANONÝM ÞÝRKETÝ

Birde bizim hakkimizi boyle arasa balbay vekilimiz degil mi????

2.  Alýntý Originally Posted by þirinyerli Yazýyý Oku
    Birde bizim hakkimizi boyle arasa balbay vekilimiz degil mi????
    Küçük yatýrýmcýyý takan mý var sanki?....Büyük ortaklar bir þekilde paçayý kurtarýyor...Olan küçük yatýrýmcýya oluyor her zaman...Bakýnýz bir sürü kapalý tahta var...Bazýlarý þirket faaliyetine devam etse bile kapalý...Bazýlarý iflas etmiþ baþka isimle faaliyet yapýyor...Bazýlarý ise malum EGYO gibi...Yatýrým Tavsiyesi Deðildir....

3. Merak ettim basmane gar ýndan baþka nerde tarihi bina var balbay tarihi dokudan bahsediyor anemon yanýbaþýnda hilton karþýsýnda; çukurun etrafý beton yýðýný olmuþ hala tarihi dokudan bahsediyor

Alýntý Originally Posted by apo2626 Yazýyý Oku
    Merak ettim basmane gar ýndan baþka nerde tarihi bina var balbay tarihi dokudan bahsediyor anemon yanýbaþýnda hilton karþýsýnda; çukurun etrafý beton yýðýný olmuþ hala tarihi dokudan bahsediyor
    olsun deðerli dostum biz bize yeterizzz...sýkýntý yok inþallah. saygýlar (bir dostumla senin gýyabýnda konuþtuk en kýsa zamanda görüþmek dileðiyle.)

5. Tesekkürler sayýn þirinyerli memnuniyetle

Alýntý Originally Posted by apo2626 Yazýyý Oku
    Tesekkürler sayýn þirinyerli memnuniyetle
    Ýnþallah degerli dostum ararim(tlf). saygilar.

Þirinyerli Üstad bizde bu formu doldurup 10 ar bin lot yazsakmý Egyo almak için 1₺ diye aklýmdan geçmiyor da deðil sonuçta herkes bu hisselerden almak için baþvurabiliyor.

Alýntý Originally Posted by Gümüþ Yazýyý Oku
    Þirinyerli Üstad bizde bu formu doldurup 10 ar bin lot yazsakmý Egyo almak için 1₺ diye aklýmdan geçmiyor da deðil sonuçta herkes bu hisselerden almak için baþvurabiliyor.
    Bana bendeki yeter dostum...almak isteyen alabilir, takdir sizlerin. Yine de aramiza katilamayanlar katilsin, sebeplensin...(birde almak degilll hangi fiatlardan satacagimiz onemli hemen bir guzel soz geldi akla SUYA DÜÞTÜGÜMÜZ ÝÇÝN DEGÝL ÇIKAMADIGIMIZ ÝÇÝN BOGULURUZ hesabi, ayrica ben ustad degilim nazik iltifatiniz icin tesekkurler.)

Sayfa 37/193 ÝlkÝlk ... 2735363738394787137 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •