Sayfa 37/97 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon
Arama sonucu : 773 madde; 289 - 296 arası.

Konu: FORMT - Formet Çelik Kapı Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by OKTAY5 Yazıyı Oku
    Burası borsa kim kime korsa taktiğini uyguluyorlar sanırım.
    O zaman ky hic bir zaman korsa yapamaz

2. KY malı taşır, by cılarda parayı kazanır.
    Bizler hamalız.

YTD.

3. Şuraya bak 1.19 krş hisse hacim 960 000 hayırdır ne bekliyosunuz

Metro menkul kıymetler halka arz getirisini hesaplanmış arz fiyat 7,33/3,5=2,09 tl şuanki fiyat 1,19 tl getiri - 0,90 %-43

5. Birde kapta metronun halk arz ile ilgili raporu var yazmışta yazmış aslında herşey yolunda ülkenin ekonomik durumundan kaynaklanıyormuş heralde satmaya çalıştı ama satıcı bulamadı herşey yolunda.diyerek milleti hisseye çekmeye çalışıyor gerçi ben biraz aldım unuttum gitti borsaya girdiğimden beri 30 bin zarar ettim bütün birikim gitti son kurşunumla buna girdim 40 binden elimde 10 bin kaldı ne olacaksa olsun artık ister 0.50 kuruş olsun Galip Ağa bir hareket yaparsa yapar yoksa hayırlı işler olur

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Sanki halka arzında endeks 115 000 deyişe endeks yine 100 000 altındaydı basıktır ordan pinokyo metro

7. Baya baskı var hissede metro satıyor görünüyor normalde metro satıyorsa sıkıntı var demektir kısacası burda Galip ne derse o olur ister 5 e çıkarır ister 50 krş yapar insafına kaldık benim baya zararım var unuttum gitti 1 altına gelirse maliyet düşürmeye çalışırım yıllarca bekler dururum ne yapayım başka çare bırakmadı ki zararım da çıksın borsa benden uzak dursun

8. Burda konuşan pek kimse yok ama investing sitesinde baya hissede olan var

Sayfa 37/97 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •