Sayfa 37/529 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon
Arama sonucu : 4227 madde; 289 - 296 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast

1.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Adam en yakın dostuna 12 milyon dolar takmış küçük yatirimci umrunda mı sizce
    Dost olduklarını bilmiyordum.
    Aynı sektörde faaliyet gösteren rakipler değiller mi?

2. Kim kime 12 milyon $ verir?

Hem de ipotek , teminat almadan?

Hala oyun olduğunu düşünüyorum.

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Umarım alacaklı şirket inşallah KZ nun kalan hisselerinin tamına el koyar.

Şirketin defter değeri 162 milyon görünüyor. Kemal Zorlunun payına ne kadar düşer ki.

Şimdi böyle bakınca yeniden değerleme yapılmasının sebebi bu olabilir mi diyor insan.
    Şirketin tamamı defter değeri 160 milyon demek başka 1.6 milyar demek başka.

Şirket yönetimi şeffaf olmadıkça biz daha çok fikir jimnastiği yaparız böyle.
    Şirkete bu konularla ilgili bir takım sorular gönderdim bakalım nasıl cevap verecek Berna Hanım.
    Umarım ciddi ciddi cevap verir

4. Dolar bazlı grafik bakarsak 2021 Mart ayında 49 lirayı gordugunde şu anki fiyatının dolar bazlı 4 katı bir fiyatı vardı 100 milyon dolar iken de halka arz yaptı. Kemal'in 12 milyondan fazla doları var.. mesele o değil yukardan verdiğini aşağıdan yerine koymak istiyor, diye anlıyorum ben . Yanlışmiyim

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Umarım alacaklı şirket inşallah KZ nun kalan hisselerinin tamına el koyar.

Şirketin defter değeri 162 milyon görünüyor. Kemal Zorlunun payına ne kadar düşer ki.

Şimdi böyle bakınca yeniden değerleme yapılmasının sebebi bu olabilir mi diyor insan.
    Şirketin tamamı defter değeri 160 milyon demek başka 1.6 milyar demek başka.

Şirket yönetimi şeffaf olmadıkça biz daha çok fikir jimnastiği yaparız böyle.
    Şirkete bu konularla ilgili bir takım sorular gönderdim bakalım nasıl cevap verecek Berna Hanım.
    Umarım ciddi ciddi cevap verir
    Ben sana şirketin vereceği cevabı önceden vereyim, iki şekilde sonuçlanacak

İlki atılan maile cevap verilmeyecek benim attiklarim gibi

İkincisinde ise şirketle ilgili tüm bildirim ve bilgiler kap ta bildirilmiştir, yönetim kurulundan ilave bilgi bildirilmediği den dolayi başkaca bilgi veremiyoruz , kap ları takip edin lütfen

Aldığın cevapları karşılaştır, bir kaç kelime farklı olacak ama sonuç aynı olur muhtemel
    Okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Bence tahtacıyı izleyip gidişatı tahmin edebiliriz. Dün 23,50 üstü mal satması yakın zamanda senedin yukarı yapmayacağını gösteriyor. Tahtacı en azından sattığını geri yerine koyuncaya kadar, götürmeyecektir. Kendi düşüncemdir. Ama borsanın gerçeğidir.

7.  Alıntı Originally Posted by DENİZCİ Yazıyı Oku
    Bence tahtacıyı izleyip gidişatı tahmin edebiliriz. Dün 23,50 üstü mal satması yakın zamanda senedin yukarı yapmayacağını gösteriyor. Tahtacı en azından sattığını geri yerine koyuncaya kadar, götürmeyecektir. Kendi düşüncemdir. Ama borsanın gerçeğidir.
    Dünkü takas

8. Bugünkü takas gördüğün gibi gedik malın çoğunu geri almış ky yi dökmüş

Sayfa 37/529 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz