Sayfa 37/139 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon
Arama sonucu : 1105 madde; 289 - 296 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

1.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Bu DİRİLİŞ BALAT EFSANESİ burada bitemez Ağalar.
    Ağlamak istiyorum Ağalar.Tum panikcilerin malları toplandı

2. Tavanda 12 bin lot saticili kapattı.Artik hissede gerçek yatırımcılar kaldı.
    Persembe gununden itibaren sıkıntılı günler yaşayacağız kuvvetle muhtemel ama uzun vadeli yatırımcı olmak budur.
    Öğlen 13:55 te çok yüksek işlem olmasina rağmen saat 17 :55 te tüm satıcıların malını tavan fiyat 1.24 ten aldı Ağalar.
    Bu kadar yüklü bir alım yapılan günden sonra varsın 0.90 a düşsün korkmaz uzun vadeli yatırımcı.
    Sabırla beklemeye devam Ağalar

Alıntı Originally Posted by hatip ağa Yazıyı Oku
    ağlamak istiyorum ağalar.tum panikcilerin malları toplandı
    güzel hacim oldu hisse kapanış fiyatı : 1,24 fark : %9,73 670.022 lot işlem oldu ytd amor
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Bu DİRİLİŞ BALAT EFSANESİ burada bitemez Ağalar.
    Dur bakalım yeni başladı hatip aga...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Tavanda 12 bin lot saticili kapattı.Artik hissede gerçek yatırımcılar kaldı.
    Persembe gununden itibaren sıkıntılı günler yaşayacağız kuvvetle muhtemel ama uzun vadeli yatırımcı olmak budur.
    Öğlen 13:55 te çok yüksek işlem olmasina rağmen saat 17 :55 te tüm satıcıların malını tavan fiyat 1.24 ten aldı Ağalar.
    Bu kadar yüklü bir alım yapılan günden sonra varsın 0.90 a düşsün korkmaz uzun vadeli yatırımcı.
    Sabırla beklemeye devam Ağalar
    Hatip ağa perşemde de tavan açılırsa yola devam değişen bir yok, bir cepden diğer cebe lotlar gitti yanında çerez lotlarını da yanına aldı. Yılbaşı süprüzi yaptı sipek efendi y.t.d.

6. Agalarim adamlar mal topluyor.BALAT günlerce tavan tavan gidiyor ve dönüşte gösteren gostere satmak isteyenlerin tüm malını en tepeden aldılar.
    Kısa vade vurkaccilar için zor günler başlıyor.
    Ama bizim gibi uzun vadeciler için sorun yok 0.70 e kadar düzeltme kabul ederiz.Ama ben 0.80 aşağısını göreceğimiz i hiç düşünmüyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by metinmetin Yazıyı Oku
    Hatip ağa perşemde de tavan açılırsa yola devam değişen bir şok, bir cepden diğer cebe lotlar gitti yanında çerez lotlarını da yanına aldı. Yılbaşı süprüzi yaptı sipek efendi y.t.d.
    Çetin Tekin Metin Ali Feyyaz Ağam Perşembe günü için taban kapatabiliriz tavan olursa da hiç sasmam.Onemli olan mal topluyor olmaları.Gunlerdir mal toplayan MARBAS 13:55 te yaklasik 260 bin lot mal satmasına rağmen 17:55 te 70 bin lotu geri aldı .
    Adamlar türlü atraksiyonlarla mal toplama derdindeler.
    Bunların sağı solu belli olmaz.Uzun vadeli düşünenler alsattan uzak durmalı yoksa malını kaptırınca çok yukarilardann alarak lot azaltabilirler.
    Neyse satanlar hayrını görsün ,biz uzuncular in ise işi uzun zaten.
    DİRİLİŞ BALAT EFSANESİ 2019 U 1.24 ten kapattı.
    2020 hepimize hayırlı uğurlu olsun Ağalar

8.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Agalarim adamlar mal topluyor.BALAT günlerce tavan tavan gidiyor ve dönüşte gösteren gostere satmak isteyenlerin tüm malını en tepeden aldılar.
    Kısa vade vurkaccilar için zor günler başlıyor.
    Ama bizim gibi uzun vadeciler için sorun yok 0.70 e kadar düzeltme kabul ederiz.Ama ben 0.80 aşağısını göreceğimiz i hiç düşünmüyorum.
    ben sizin gibi düşünmüyorum. Balat ile ilgili hiç bir şey değişmedi. Aynı şeyler devam ediyor bu senet diğer senetler arasında fark var. açığa satış yok, kredili işlem yok. tek fiyat, bir aracı kurumdan diğerine satış yapması da riskli senet kaptırma olur. Hatip ağa yoksa sen senetleri sattın mı yazın olumsuz algılanıyor. uzun vadeci olduk gibi Y.T.D.

Sayfa 37/139 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •