Sayfa 37/494 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon
Arama sonucu : 3947 madde; 289 - 296 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Tesekkur ederim.siz satdinizmi mallari.

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben %98 in gerkli olmadığını anladığım zaman büyük kısmını satmıştım. Az miktarda olanı da daha sonra sattım. Bilançosu mükemmel olan bir sürü şirket var onlarda pozisyon alıyorum yavaş yavaş...

2. saatlık sıkışmış,hacimde yok,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

3. Beklemeye devam o kadar rahatım ki ohh mis inat değil mi sonuna kadar devam

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Su hale bak ben bile suan 1000 tl yakin zarardayiz.

5. Cagriya cevap gelirse belki hepimiz icin en hayirlisi olur.%98 ulasirsa ozaman ortakliktan ayirma gundeme gelicektir.

Alıntı Originally Posted by suatt38 Yazıyı Oku
    Cagriya cevap gelirse belki hepimiz icin en hayirlisi olur.%98 ulasirsa ozaman ortakliktan ayirma gundeme gelicektir.

Çağrıya kim verir nasıl olcak bu fiyattan zor.bunlar ky yı kistirdik ayagindalar en fazla 1 yılda herkes verir 20.10 dan toplamış olurum ayagindalar.
    Sonuç cikmasada cimer ve bimere bu haksızlığı yazın.bu saatten sonra ne olur.
    Patron SPK sayesinde bizi kistirdi.borsa disiinda bir şirkete kim ortak olur .herkes en geç 6 ay içinde tahta kapandıktan sonra 20.10 a verir .patron muradına erer .
    Ama ben 20.10 a vermicem.kapali tahta bir şirkete ortak kalacam.en azından borsada para kaybetmekten speklerle uğraşmaktan iyidir 98 bulsa keşke ama varmı ihtimal sizce.kendileri adım atarmi .

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Çağrıya kim verir nasıl olcak bu fiyattan zor.bunlar ky yı kistirdik ayagindalar en fazla 1 yılda herkes verir 20.10 dan toplamış olurum ayagindalar.
    Sonuç cikmasada cimer ve bimere bu haksızlığı yazın.bu saatten sonra ne olur.
    Patron SPK sayesinde bizi kistirdi.borsa disiinda bir şirkete kim ortak olur .herkes en geç 6 ay içinde tahta kapandıktan sonra 20.10 a verir .patron muradına erer .
    Ama ben 20.10 a vermicem.kapali tahta bir şirkete ortak kalacam.en azından borsada para kaybetmekten speklerle uğraşmaktan iyidir 98 bulsa keşke ama varmı ihtimal sizce.kendileri adım atarmi .

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayin garip borsaci benimde ayni tahminlerim dogrultusuda bu.yanliz sunu belirtmek gerekir diye dusunuyorum.bistden cikmak icinde izin almasi gerekmezmi diye dusunuyorum.birde cagriya cevap gelmezse belki bir umut gonullu cagri yapabilirmi?

Sayfa 37/494 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •