Sayfa 37/257 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon
Arama sonucu : 2054 madde; 289 - 296 arası.

Konu: ORGE - Orge Enerji Elektrik

1. Borsa böyle malesef. Geçmişi değil geleceği fiyatliyor. Uzun süredir yeni iş haberi gelmiyor. Bu da elindeki işler bitince ne yapacak sorusunu getiriyor akillara.

Bence bu durum fiyatlaniyor son günlerde...

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Karizma06 Yazıyı Oku
    Fiyat kazanç oranı 2.99. Bòyle bir şirket varmı bizim borsada. Kar fiyata yansimiyor maalesef. Zararda olsada ayni fiyat olurdu. Ne anliyoruz karli sitket oldugunu.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bende bir miktar hissedeyim ama fiyati ucuz görüp aldım araştırmadan.sorunuz kar fiyata neden yansımıyor galiba?Biraz araştırınca sizde anlardiniz.4-5/3.19 da 4.xx fiyatında olan hisse 6/3 tarihinde kar payi dagitil mayacagi haberi sonrasi geri vitese takmis durumda ve son seans 26/4 de son iki ayın endusugunden kapatmış vaziyette.simdi soru şu.dünyalar kadar kar yapsan temettu vermedikten sonra biz yatirimcilara ne faydasi var.ytd

3. Yabanci bir hissede nicin pozisyon alir benim bildigim cogunlukla temettu verimliligidir.ytd

4. temmettü beklentisi olanları döksün.yoluna devam eder

5. Temettü olumsuzluğunu fiyatladı fazlasıyla. Bu düşüş uzun suredir yeni iş bağlantısı olmaması, elindeki işler bitince ne yapacağının belirsizliği sebebiyle soru isaretlerinin oluşmasidir.

kesinlikle temettü vermediği için düştü söylemine katılmıyorum bence soktukları beklenti bir türlü gerçekleşmedi baskı bu yüzden ..yabancı 3 ülkeden iş alma hayalleri gerçeğe dönüştüğü an tüm sıkıntılar biter ilk çeyrek bilanço da çok ekstrem bir şey gelmezse etkilemez..önemli tek nokta yurt dışından büyük iş alma haberi ... 2019 işleri garanti 2020 bağlantıları önemli olacak yurt içi de öenmli bidaha ki sene için ...

7.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    kesinlikle temettü vermediği için düştü söylemine katılmıyorum bence soktukları beklenti bir türlü gerçekleşmedi baskı bu yüzden ..yabancı 3 ülkeden iş alma hayalleri gerçeğe dönüştüğü an tüm sıkıntılar biter ilk çeyrek bilanço da çok ekstrem bir şey gelmezse etkilemez..önemli tek nokta yurt dışından büyük iş alma haberi ... 2019 işleri garanti 2020 bağlantıları önemli olacak yurt içi de öenmli bidaha ki sene için ...
    Katılıyorum.

3.32 kırılmaması aşağı da 16 kırılınca hedef 3.01 di gerçekleşti.Bundan ibaret.

Sayfa 37/257 İlkİlk ... 2735363738394787137 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •