Sayfa 370/999 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470870 ... SonSon
Arama sonucu : 7990 madde; 2,953 - 2,960 arası.

Konu: Viop - XXI

1. Bence ybtakasoranı 50 altına düşünce yerli abiler tırstılar, malı komple yıkacaklar DİE, yabancıda daha yüzde 49 mal var bunları ucuza almak varken niye pahalıya alalım deyip vurdular aşaya tahtaları bence
    Halbukisi ben ybtakasoranı 60 altına düşünce buraya yazdıydım 30 a kadar düşer diye o sıra qumarbazz abi yok o kadarda satmazlar dediydi... Yabancı kafaya koymuş bi kere

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

2. [url=https://resimyukle.xyz/i/U5bKIK]

Hanibal'in anıt mezarı, Gebze'de Tübitak'ın bahçesinde. Atatürk'ün vasiyeti üzerine 1980 darbesinden sonra yapıldı. Fakat mezarın nerede olduğu kesin olarak bilinmiyordu. Demek ki bu mezarın asıl yeri Hendek imiş.

Hanibal Barca, Bursa şehrinin kurucusudur. Aynen Barcelona'nın kurucusu olduğu gibi.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

3. viop seansı +%0,4 kapattı. Acayip birşey

4.  Alıntı Originally Posted by Sanane Yazıyı Oku
    Yabancının neyi satıp, neyi aldığını iyi analiz etmek lazım... Toplam rakamların çok bir önemi yok. Bir de son 20 yıla bakarsak bu gün aylardır satıyorlar dediğimiz banka hisselerinin maliyetini en az 10 kere sıfırladıklarını görürüz... Kapitalizm çöküyordur belki... Bir nedeni de o olabilir... Akıllı para dediğinizin Amerikada olduğunu söyleyebilir misiniz? Akıllı değilse deli para diyelim biz ona... Bizde de sınırsız bir deli para oluşmuş olamaz mı? 2011'de SPX 1000 puan civarındaydı...Türkiyede de ok yaydan çıkmış olamaz mı? Deli para ve kullanıcı yok mu yani şimdi? Orada olan bizde neden olmasın? Bir de yabancının hisse satmasından daha güzel ne olabilir. Döviz bazında oldukça dip seviyelerden el değiştiriyor ne ala...

Bir de benim senaromdaki gibi döviz sepeti yarıya düşer, bir de bu hisseler % 100 prim yaparsa mesela, ballı kymak olur, 3 katı fiyata geri satarız akıllı paraya...

20 yıldır dünyadaki deli para ihraççıları kalan dünyanın kanını emdi... Kimbilir belki de nöbet değişimi başlıyordur...
    Bİ ÖRNEK VEREYİM....turk borsasının motoru....GARAN....düştüğü yerde duruyor...bak AKILLI PARA ilgilenmiyor....dikmiş gözünü 4 e.....TURK OLİGARSİ YOK BUNDA...

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Kuzu kuralıdır diyip sana yürücekte aşağıda hasımları çok çarşı pazar olmasın diye görmemezlikten geliyor.
    Bi takım yazma kalıpları var buna göre aynı adam olmayabilirde
    Taklit edersin
    n! Sayıda kuzu türetirsin
    O şüphesizde

Möhüm olan

Oyle janjan lı laflar değil
    Akıllı paraymış vs

Şimdi bugün akşam
    Kimse satamadan
    Yüzde iki düştü

İnsanlar ürksün diye de
    Bunu yolladılarda

Ne diyim
    Komik

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bence ybtakasoranı 50 altına düşünce yerli abiler tırstılar, malı komple yıkacaklar DİE, yabancıda daha yüzde 49 mal var bunları ucuza almak varken niye pahalıya alalım deyip vurdular aşaya tahtaları bence
    Halbukisi ben ybtakasoranı 60 altına düşünce buraya yazdıydım 30 a kadar düşer diye o sıra qumarbazz abi yok o kadarda satmazlar dediydi... Yabancı kafaya koymuş bi kere
    Oran olarak değil de tutar olarak bakmak lazım yabancı payı 25 milyar dolar diyorlardı, bundan Kent Gıda, QNB vs de çıkarılmalı dendi. TCELL, BIMAS vs bir kaç şirketten kovsalar çıkmazlar.

Sorun bankalar bence.

Öte yandan bankaların ileride yükselişi tavan ile başlar muhtemelen ama ne zaman olduğunu bilemeyiz.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

7.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Oran olarak değil de tutar olarak bakmak lazım yabancı payı 25 milyar dolar diyorlardı, bundan Kent Gıda, QNB vs de çıkarılmalı dendi. TCELL, BIMAS vs bir kaç şirketten kovsalar çıkmazlar.

Sorun bankalar bence.
    Abi bunu nasıl bulabiliriz şuan pay olarak kaç milyar olduğunu

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

8.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Bi takım yazma kalıpları var buna göre aynı adam olmayabilirde
    Taklit edersin
    n! Sayıda kuzu türetirsin
    O şüphesizde

Möhüm olan

Oyle janjan lı laflar değil
    Akıllı paraymış vs

Şimdi bugün akşam
    Kimse satamadan
    Yüzde iki düştü

İnsanlar ürksün diye de
    Bunu yolladılarda

Ne diyim
    Komik
    HAYIR....diyorum ki...BIST 30....136 000 DEN....120 000 E DÜŞER...TEPER ORADAN 140 000 E....oradanda EKİM AYINA KADAR DÜŞER ...3 ay sürer bu yolculuk..

YANİ ŞİMDİ SHORTSUN....136 000 den....120 000 e indimi tırları yukluyorsun...long oluyorsun 140 000 de tırları yukleyıp tekrar short oluyorsun....ekime kadar inmiyorsun shorttan...SONRADA YEDDİ CEDDİNLE MAL ALIP ON YIL HİÇSATMADAN O MALDA YATIYORSUN.

YUCE REBBİM HERSEYİ....bir usulet ve suhulet içinde eyler....diyorum....ve ekliyorum....MEVLAM NEYLERSE GUZEL EYLER.

Sayfa 370/999 İlkİlk ... 270320360368369370371372380420470870 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •