Sayfa 372/405 İlkİlk ... 272322362370371372373374382 ... SonSon
Arama sonucu : 3239 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: ALKIM - Alkim Alkali Kimya A.Ş.

1. Günaydin Arkadaslar ,
    Keyifler nasıl?

2. Dün verdim sopayı, bugün bastirdim gaza 😀

3.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    @bawer üstadim ses ver
    Yeterince konuşuld, konuşma sırası hissede şimdi. Alka'nın yarısı olacak mı bakalım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Yeterince konuşuld, konuşma sırası hissede şimdi. Alka'nın yarısı olacak mı bakalım.
    Doğru söze ne denir
    Yukarıda yazdıklarım sesiz düşüncemin klavyeye dökülmüş halidir. Kesinlikle, al sat tut tavsiyesi niteliğinde değildir. Kelin ilacı olsa kendi başına sürer.

Alkim Alkali Kimya A.Ş. : Cihanbeyli Bolluk Gölü Tesislerimizdeki Sodyum Sülfat ünitelerimizin sökülerek Çayırhan Sodyum Sülfat Tesislerimize çelik binaları ile birlikte nakledilmesine ve yeni teknik iyileştirmeler ile orada çalıştırılmalarına karar verildi. Cihanbeyli İşletmemizde ise ham tuz, yıkanmış tuz ve magnezyum türevleri üretimleri elde edilmeye devam edilecektir.

ALKIM - ALKİM ALKALİ KİMYA A.Ş

Şirketimizin 28 / 09 / 2022 tarihinde gerçekleştirdiği Yönetim Kurulu toplantısında; Konya Cihanbeyli Bolluk Gölü Tesislerimizdeki Sodyum Sülfat ünitelerimizin sökülerek, tam kapasitede yüksek verimlilikle çalışmalarını sağlamak amacıyla, yaklaşık 190 milyon ton rezervi ve gelişmiş alt yapısı bulunan Çayırhan Sodyum Sülfat Tesislerimize çelik binaları ile birlikte nakledilmesine ve yeni teknik iyileştirmeler ile orada çalıştırılmalarına karar verilmiştir.

Gerek yurtiçi tüketim noktalarına gerekse Derince ihracat limanlarına yakınlığı dolayısıyla Çayırhan'ın lojistik avantajı da şirketimize ilave katkı sağlamış olacaktır. Cihanbeyli İşletmemizde ise ham tuz, yıkanmış tuz ve

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,978
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bolluk Gölü kar duasini ajandamizdan silmis oluyoruz
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

7.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Bolluk Gölü kar duasini ajandamizdan silmis oluyoruz
    Nasıl da yağdırmıştık beee, yönetim böyle bir karar vermeden önce iyice analiz etmişlerdir herhalde, kar yağdığında bile sıcaklık engel oluyordu üretime.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,978
    kar yağmaz , savas cikar , yönetim kurulu bir kursun döktürme operasyonu yapmali sirkete
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Sayfa 372/405 İlkİlk ... 272322362370371372373374382 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •