Sayfa 372/964 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472872 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Ve doktor yatacak yetin yok sıkışınca nasılda ağzınızı bozuyorsunuz.

2. Bu arada arkadaşlar frecell arkadaş yasaklanmış. Niye yazmıyor demeyin.

3. Fesih davasının olduğunu yeni öğrendim ve kendime kızdım neyse ki ortadan kalkacak sanırım. Davayı açan arkadaşlar belliki iyi niyetliler bundan şüphe yok ama kaş yapayım derken göz çıkarmamak gerek. Şirketi ne olacağı belirsiz bir çıkmaza sokmayacağı ne malum. Gördüğüm kadarıyla yönetim olumlu bir çaba içerisinde ve böyleyken bu fesih davası çok yersiz olurdu. Bir nevi işin sonunda kendi bindiğiniz dalı kesmek anlamına gelebilirdi. Ha yönetimden memnun değilseniz ve hiç bir beklentiniz kalmadıysa bu riske belki girilebilir ama böyle bir durum yokken hatta süreç yeni atılımlara gebeyken asla gündemde bile olmaması gerektiğine inanıyorum.
    Yatırım tavsiyesi verebilecek bilgi birikimi ve tecrübem yoktur. Bu yüzden yazdıklarım tavsiye niteliği taşıyamaz.

sitede bir haftalık yazılar silinmiş neden acaba 1 kasım ve buğüne kadar olan yazılar yok

5. Külliyen iyi haber........ Hisse fiyatına gelince mafişşşşşşşşşşşşşşşşş. Tık yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

Alıntı Originally Posted by baba yorgun Yazıyı Oku
    Külliyen iyi haber........ Hisse fiyatına gelince mafişşşşşşşşşşşşşşşşş. Tık yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
    hangi haber iyi

7. Areal haberi gelirse olumlu yansir mi?

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by selamunaleykum Yazıyı Oku
    Areal haberi gelirse olumlu yansir mi?

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yansımaz mı kardeşim Sermaye kaybı diye bir şey kalmaz artık. Göz altından çıkan hisseleri bir kontrol edin (yeni adıyla yakın izleme pazarı) prim kapasitelerini görün derim

Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 372/964 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472872 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •