Sayfa 372/1019 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472872 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: PRTAS - ÇBS Printaş

1. Çbs boyanın 2016 da genel kurul yapmış olması neyi değiştirdi ki bilen varsa bizde bilgilenelim.Genel kurulun etkili yeni kararlar alması lazım.

2.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Pirintaş'ın ekim ayı sonunda genel kurul yapacağı bildirimi kap veya spk'da yayınlanır mı?

Çbs boya'nın kıbrıstaki şirketinin yaptı dediğiniz genel kurulun bize yararı olmaz bence asıl Çbs boya'nın Kocaeli'deki şirketinin yapabileceği toplantı önümüze ışık olur.
    şirketin ismi de çbs satış pazarlama a.ş kıbrıstaki şirketin kıbrısta kimin adına kayıtlı ben resmi olarak bulamadım onalt grubu kıbrısta çbs boya satış pazarlama diye bir şirketmi kurmuş yoksa isim hakkınımi kullanıyor bilen araştıran varmı..

3.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Çbs boyanın 2016 da genel kurul yapmış olması neyi değiştirdi ki bilen varsa bizde bilgilenelim.Genel kurulun etkili yeni kararlar alması lazım.
    çbs boya 2016 genel kurul toplantısımı yapmış.
    Son düzenleme : akant2017; 28-09-2019 saat: 15:07.

4.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Çbs boyanın 2016 da genel kurul yapmış olması neyi değiştirdi ki bilen varsa bizde bilgilenelim.Genel kurulun etkili yeni kararlar alması lazım.
    Bir bilsek printaşta denetim şirketine kim yetki verdi izahnameyi kim geri çekti sorular çok

5.  Alıntı Originally Posted by Santa_fe Yazıyı Oku
    Tahmin et bakalım sence kim biliyordur bu kadar sessizliğin sebebi kim olabilir.

6.  Alıntı Originally Posted by akant2017 Yazıyı Oku
    çbs boya 2016 genel kurul toplantısımı yapmış.
    Genel kurul yapıldı nedense genel kurul tarihi iki gün önceye alındı yanlış hatırlamıyorsam ticaret sicil gazetesinde sehven yanlışlık yapıldığına dair yazı gönderdiler. Neden acaba

7.  Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Bir bilsek printaşta denetim şirketine kim yetki verdi izahnameyi kim geri çekti sorular çok
    Toplantıdan haberi olanlar günü geldiğinde gittiklerinde toplantının iki gün önce yapıldığını gördüler .

8. Resmi makamlara şikayet eden olmamış mı? Bununda şirkete cezası olması lazım. Bu yönetim kurulu toplantısı değil ki, genel kurul'a hissesi olan herkes katılma hakkı var.

Bakalım Pirintas toplantı tarihini resmen duyursun, o zaman herşey günyüzüne çıkmaya başlar.

Sayfa 372/1019 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472872 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •