Sayfa 372/509 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon
Arama sonucu : 4065 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1. Dün Tcell prim yapmıştı hadi ondan düştü de bu niye bu kadar düştü, nerdesin Temelci ortak, pes mi ettin yoksa.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Dün Tcell prim yapmıştı hadi ondan düştü de bu niye bu kadar düştü, nerdesin Temelci ortak, pes mi ettin yoksa.
    Yok. Çalılıkların arkasından izliyom. Buraya satılıyor dedikodusuyla getirdiler. Haber gelmeyince düşmeye başladı. Bu şartlarda kimse satın almaz. Lisansı bitiyor. Bu yıl 20 milyarı bitecek bir lisansamı bağlıyoruz şimdi? Yandaş medyada reklam üstüne reklam. Borca batırıyorlar şirketi. Enflasyon rallisindende yeterince nasiplenemedik. Bu şartlarda eldeki paylar borsayada ikinci arzla satılamaz. Kağıt soluğu 10 centte alır o zaman. Önce lisans uzatılmalı. Sonra yapılacak yatırımlar kar oranları belirlenmeli. Ondan sonra balinalar yıllık hisse başı 40 cent karı garanti görürlerse işte o zaman kağıdı toptan 4 dolar ve üzerine satabilirsin. Bu şartlarda kimse yüzüne bakmaz kağıdın. Eskiden 10 lira civarı topluyordum . Şimdi 20 ye yaklaşırsa toplayacam. Eldeki mallar tek lot eksiksiz duruyor. İnadım inat. Bu hissede düze çıkacaktır. Hedefim en az 3 dolar. Toplu hisse alacak kişinin bu şartlarda hisse alması için gerizekalı olması lazım. Lisans, yönetimde hak ve temettü garantisi şart....

Evet herkes şirketin bitik olduğunu yazmış
    Belki de yazanlarin hepsi aynı yerden bilemeyiz
    Ülkenin iletişim devinden bahsediyoruz
    Ve hisse 8000 endeksine göre 24 28 bandında
    Ve herkes bitik şirket diyor
    Herkes 20 kuruşluk sasanin 100 binlere gittiğini ve hala gideceğini patronun bile biz bukkadar etmeyiz demesine rağmen oraya gidiyorsa dayak yemeye gidiyordur.
    Şu anda şirket birileri tarafından toplanıyor büyük ihtimalle.
    İnternet ücretleri yüzde 70 zamlamis iken
    Seneye de yüzde 50 memur zammı var.tekrar yüzde 50 zam kesinken
    İnsanlar internetsiz yapamazken bu şirkete yatırım yapmayan borsaci olmaz.
    En az 2 3 senede 3 haneli fiyatlara gelecektir
    Yatırım tavsiyesi değildir

4. Kagit 3 haneye gelse piyasa degeri 400 milyar tl olur . Sasa 20 kurus iken piyasa degeri 100 milyondu . Gitmesi normal .

Ttkomun suan piyasa degeri 90 milyar zaten . Bilancoyu onden fiyatlamis 40 fk larda geziyor .

%70 tarife zammini hicbir sekilde satin almiyor, yoksa zaten fiyat icinde satin alinmis olmasin .

2011 yilinda kagit 9.5 liraydi . Bugun 24 lira . Kac tarife zammi gecti acaba .

Ttkom/xu100 grafina bakin . Endeks kdr bile gidemeyen bir hisse 15 yildir .

Sizce neden . Bence cok cok ultra pahali halka arz oldugu icin gidecek yeride olmuyor .

100 milyon dolar kar edemeyen sirket icin 3.5 milyar dolar piyasa degeri var .

Gelecek vaad ediyormu belki 3 5 sene sonra metaverse cagı gelirse .

Ben niye burdayim alinacak hisse yok zaten yerinde sayiyor dusse ne olur 15 olur 12 olur .

Zarari ziyani yok diye aldik belki hareket eder diye ama gerceklerle yuzlestirdi .

5. Dolar seneye 50 60 olur . Enflasyon %150 olur . Kagitda 40 60 arasi gezermi gezer . Dolar 100 olur kagit 100 olurmu olur .

Bunun kime ne kazanci olack ben bildimmi olacak .

Kagit 6.5 dolardan 50 cente gelmis . 1 dolari gecemiyor yillardr . Verdigi temettu 2 3 dolar .

Bize vizyon kalite lazim . Abonelik bu ister ode ister odeme degil zaten cogu yer mecburiyetten kullandigini burada herkes biliyor .

Mesele enflasyon olsun tarife 1000 lira olsun degil . Katma deger yok vizyon yok yenilik yok .

Yoneticilerin cogunun haberi yok bence ne olup bittiginden .

düşüşü 27.88 üzerinde karşılayıp, 25 82 seviyelerinde sonlandırabileceğini bekliyordum.. ancak bu sanki red bull pilotu Max Verstappen gibi düşüşü birincilikle bitirme peşinde.. altta 23.36 da güçülü bir desteği mevcut.. kırılması halınde 23.16 22.82 destekleri aktif olur.. iyi çalışmalar..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7. yine garan alıcılı , garanti yatırım alıcı oldumu bu tahtanın pozitif oldugunu hiç görmedim.

8.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    düşüşü 27.88 üzerinde karşılayıp, 25 82 seviyelerinde sonlandırabileceğini bekliyordum.. ancak bu sanki red bull pilotu Max Verstappen gibi düşüşü birincilikle bitirme peşinde.. altta 23.36 da güçülü bir desteği mevcut.. kırılması halınde 23.16 22.82 destekleri aktif olur.. iyi çalışmalar..
    bugun - yarın 22,82 ye iğne atıp dönse iyi olur..

Sayfa 372/509 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •