Onemli Gunler Banner
Sayfa 375/992 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475875 ... SonSon
Arama sonucu : 7929 madde; 2,993 - 3,000 arası.

Konu: PARSN - Parsan

1.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    Arkadaşlar çok eskiden bildiğim yatırımlara başlarken alıp sattığım hissemdi. Fiyat o zaman 3 falandı.
    Pendikte E5 Kenarında 90 dönüm fabrika arsası vardı ve fabrikanın Gebzeye taşınması, arsanın kentsel dönüşüme girmesi söz konusu idi.
    Sürekli makina alıyor ve yurtdışı satış yapıyordu.
    Hatırladıklarım bunlar.

Bir iki haftadır takip ediyordum ve zirvesini zorluyorsa olumlu bir şeyler olması lazım deyip bir miktar aldım.

Biraz daha alabilirim ama güncel temel bilgiye sahip değilim. Hızlı Bilgi verebilecek arkadaş var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Not.:Kendim araştırmayı severim ama biraz acele ettiğimden sizden yardım istiyorum
    Vaktiyle fabrikasına gittim gezdim gördüm 5ten alıp 25 ten çıkmışlığım var benimde. Hızlı çıkıştan dolayı soğumuştum geçen haftalarda geri döndüm, o yıllardan bu zamana gözlemin büyük değişim yok (okullu beylerin resmi payları yuzde5lere düştü) unutulanlar dışında değişen bir şey yok. Hala borçlar devam malum kurdaki yükselişten, zaten borç olmasa bu fiyatta durmazdı.
    Tek Temennim yükselmesin ki daha da toplayayım yükselirse de mevcutla devam.
    Herkese bol şans

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bir anda ne oldu da buralar hareketlendi? İlginç.

3.  Alıntı Originally Posted by bocjo Yazıyı Oku
    Vaktiyle fabrikasına gittim gezdim gördüm 5ten alıp 25 ten çıkmışlığım var benimde. Hızlı çıkıştan dolayı soğumuştum geçen haftalarda geri döndüm, o yıllardan bu zamana gözlemin büyük değişim yok (okullu beylerin resmi payları yuzde5lere düştü) unutulanlar dışında değişen bir şey yok. Hala borçlar devam malum kurdaki yükselişten, zaten borç olmasa bu fiyatta durmazdı.
    Tek Temennim yükselmesin ki daha da toplayayım yükselirse de mevcutla devam.
    Herkese bol şans

Kısada ise 21.30 - 17.50 arası tobo vardı

4.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Bir anda ne oldu da buralar hareketlendi? İlginç.
    şirket güzel şirket Allah'ı var alıp unutacaksın ancak partonu borsacı olan şirketlere hep temkinli yaklaşmışımdır. Kesinlikle YTD.

5.  Alıntı Originally Posted by Reaper Yazıyı Oku
    şirket güzel şirket Allah'ı var alıp unutacaksın ancak partonu borsacı olan şirketlere hep temkinli yaklaşmışımdır. Kesinlikle YTD.
    Patronun borsacı olduğunu bilmiyordum...

Alıntı Originally Posted by Reaper Yazıyı Oku
    Şirketin yüzde 68.2 si Çelik Holding AŞ ye ait.

Çelik holding yönetimi de aşağıda . Bunlar mı borsacı

7.  Alıntı Originally Posted by playmaker Yazıyı Oku
    şirketin yüzde 68.2 si çelik holding aş ye ait.

çelik holding yönetimi de aşağıda . Bunlar mı borsacı

%5’ten yüksek paya sahip gerçek kişiler

8. Şirket güzel, önümüzdeki yıllar için bende yatırımı buraya yapmış bulunmaktayım. Hayırlısı olur işallah

Sayfa 375/992 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475875 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •