Sayfa 375/717 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 2,993 - 3,000 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. Ben grup hisselerinden en az bir iki tanesinin ayrışmasını umut ediyorum tavşan olarak ihlas da ky ilgisini bunlara çekip holdingi boşaltmak için tabi yanılıyor olabilirim ben kademeli olarak elimdeki ihyay lotlarının 100/60 stoploss yaptım 1.08 den 1.00 kadar giderse 3-5 kademe yukarıdan alırız sağlık olsun aşağıdaki hedefe gelip gelmeyeceğini deniyecegim zarar da etsem .. ihlas amiral gemisi o belirleyici olur genelde

2. Endeks +%2 yapınca 2 kademe yukarı anca gidiyor, -%1,5 yapınca 6-7 kademe aşağı gidiyor bu nasıl bir ahlaksızlık bu nasıl bir hayasızlıktır.

Yatırım tavsiyesi içermez...

3. günlük ve saatlik görüntü...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. haftalık aylık...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5. hareketli ortalamalar...

6. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. Rüçhanda kullanılmayan payları kullanma garantisi varmıydı bunların

8.  Alıntı Originally Posted by Nacial Yazıyı Oku
    Rüçhanda kullanılmayan payları kullanma garantisi varmıydı bunların
    ne ruchani ne garantisi ustad bura ihyay sen ihlas forumuna bir ugra ;)

bu arada ginede söylim ihlasta kullanilmayan ruchanin garantisi yok ! birincil piyasada satisa cikacak...

ihlas bu gün dip sinyali verdi günlük mumda; ihyayda henüz görünüm negatif...

Sayfa 375/717 İlkİlk ... 275325365373374375376377385425475 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •