Sayfa 377/996 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477877 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 3,009 - 3,016 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VI

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Koronavirüs salgınıyla mücadele etmek amacıyla Çin'den temin edilen 15 dakikada virüs tespiti yapan hızlı tanı kitleri Türkiye'ye ulaştı.
    Çin'in Şanghay kentinden alınan hızlı tanı kitlerini taşıyan Turkish Cargo'ya ait geniş gövdeli kargo uçağı sabaha karşı 04:00 sıralarından Atatürk Hava Limanı'na iniş yaptı.
    Burada resmi plakalı minibüsle gelen görevliler tarafından alınan kitler, aynı minibüse konularak Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Çin'den temin edilen toplamda 2 milyon adet hızlı tanı kitinin ilk partisi Türkiye'ye getirilirken kalan kısımlarının ise parça parça getirileceği öğrenildi.
    Geniş gövdeli kargo uçağı ile geliyor, minibüs ile taşınıyor, birileri bizimle tarrak geçiyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2. Mısır Çarşısı kapalı
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: "Sokağa çıkma yasağı ilan edilir ya da edilmez demiyorum. Değerlendirme sürecinin devam ettiğini söylüyorum. Ama sosyal izolasyon başarılı olmaz da virüs hızla yayılmaya devam ederse, sokağa çıkma yasağı gündemde. "
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Bu gece sokağa çıkma yasağı geliyor gibi ....

Bu yönetimin bir şeyi yapma usulünü kaptık artık...

5. Thy tüm ödemeleri durdurmuş
    Biz esnaf olarak ölelim o zaman

http://m.airporthaber.com/thy-haberl...-durdurdu.html

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Böyle dönemlerde dürüst ya da makul satıcı tanımına uyacağını düşündüğüm, denetlenebilir, seffaf , fiyatları aleni büyük mağazalar olması bir şans.

Kendisi zor durumda, yarınını düşünen esnafla bu iş zor yürür doğal olarak.

Çok sayıda (yüzbinler) esnafı kontrol altına almak, onların insafına bırakmamak kolay bir iş değil.

Veresiyeci halkın işi hiç değil.

Bir tek güvencemiz var.

Hala bu halkın büyük kesiminin köyle, zürra ile ailesel ilgisi var.

Fed limitsiz miktarda hazine kağıdı ve mortgage menkul kıymeti alacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Fed: Ekonomimiz ağır bozulmalar ile karşı karşıya

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 377/996 İlkİlk ... 277327367375376377378379387427477877 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •