Sayfa 378/999 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478878 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 3,017 - 3,024 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1. Ondan sonra sana birileri çıkıp trol deyince tepki de verme... Senin şeklin şemalin belli..

Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Hocam İmamoğlu'nun yöneteceği bir ülkeye Londra'dan para gelir. Ama şartları ne olur , nasıl olur nasıl gider bilemem..
    Şu andaki şartlardan çok daha iyi koşullarla para gelir, IMF anlaşması olursa Londra bankerleri de uygun krediler verir.

Meselâ Tosbağa fabrikasına Reyis ile o iş olmaz dedim, fabrika arazisini bile almalarına rağmen basıp gittiler, en çok ona yanarım.

Galiba Çinli bir otomobil fabrikası da yatırımdan vazgeçmiş, bunlara güvenmediğinden.

Bunlar ülke için büyük kayıplar ve ülke katma değerinden giden paralar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3. Kastırsef sen o memleket aşkı ile yanıp tutuşup belediyelerin başına gelen 20-25 sene oraları yönetip sona 864 dairesi çıkan şahsa bir sor istersen.o babasından kalan 864 dairenin 64 tanesini Keçiören belediyesine kazandırmış olsaydı. Şimdi gelen belediye başkanı da onu 164 daire yapsaydı bugün belediyelerin mahalli idarelerden gelecek ödeneğe bile ihtiyaçları olmazdı. Neden bu yolu seçmemiş acaba. Hani vatan-millet aşkıyla yanıp tutuşuyor ya bunlar o bakımdan..

864 Daire babadan kalma falan değil, zaten baba galiba 1986 yılında vefat etmiş, bu daireler gıcır gıcır Antalyadaki daireler.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    864 Daire babadan kalma falan değil, zaten baba galiba 1986 yılında vefat etmiş, bu daireler gıcır gıcır Antalyadaki daireler.
    Reha bey uykun gelmiş ironi yapıyorum yahuu. Bilmem mi babadan kalmadığını...

Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Reha bey uykun gelmiş ironi yapıyorum yahuu. Bilmem mi babadan kalmadığını...
    Yok 06:00 gibi uyuyor, öğlen kalkıyorum.

Tâbiki konuyu biliyorum, babanın tek tarlasına 3 Monaco sığdığını falan hep yazdım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Tavşanlı, komple sığıyor o tarlaya.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yok 06:00 gibi uyuyor, öğlen kalkıyorum.

Tâbiki konuyu biliyorum, babanın tek tarlasına 3 Monaco sığdığını falan hep yazdım.
    Muhterem hayatım belediyelerde , il özel idarelerinde geçti. Her türlü imar yapma yetkileri vardı ellerinde. Hiç bir vasfı olmayan çöp sınıfındaki arazileri toplayıp oralara balı kaymaklı imar hazırlamak bunların uzmanlık alanıdır. Bir çoğu halkına deşifre olmamak için kendi bulundukları yerde yapmazlar. Başka illlerle ve ilçelerle anlaşıp çapraz yaptıkları çoktur. Bu o kadar cesaretliymiş ki kendi şehrinde bile yapmaktan çekinmemiş. ALLAH ISLAH ETSİN.. FİTİL FİTİL BURUNLARINDAN GELSİN.

Sayfa 378/999 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •