Sayfa 379/1001 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479879 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 3,025 - 3,032 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXI

MG MG5
    5 EV Luxury Elektromotor 130 kW Navi 360 Kamera
    27.998 €
    Ohne Bewertung
    23.528 € Netto, 19,00% MwSt.

Kilometerstand
    600 km
    Leistung
    75 kW (102 PS)
    Kraftstoffart
    Elektro
    Reichweite (WLTP)

320 km
    Getriebe
    Automatik
    Erstzulassung
    10/2022

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

MG Marvel R
    Luxury Electric NAVI KLIMA KAMERA
    45.670 €
    Ohne Bewertung
    38.378 € Netto, 19,00% MwSt.

Kilometerstand
    100 km
    Leistung
    132 kW (179 PS)
    Kraftstoffart
    Elektro
    Reichweite (WLTP)

402 km
    Getriebe
    Automatik
    Erstzulassung
    06/2023

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    MG otomobili gözüm bayağı tuttu.
    Benzinlisi.!!!
    Tr de adamın evine incir ağacı diker.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!

4. Bosporus abi arabadan vazgeçtim. Eldeki eski külüstürü on bin amerigan parasına okutup yurtdışından ikinci el üç yaşında alayım dedim. Onu 10 sene satamiyorum ben on senede ölürüm zaten birde vergi çıkacak üstüne vazgeçtim. Ama arabayı yine satacağım bizim arabaya karbon vergisi okkalı çıkar 2000 motor birde yaşı çok büyük o yüzden satıp seneye alayım diyorum para amerigan parası olarak Dursun

5. Bizim Konya'da öyle dedeler var ki kuş onların yanında dâhi kalır. Sabun yapsan bile zararlı. Bugün Konya'da merhaba gazetesi röportajında ekonomik krizin sorumlusu kılıçdaroğlu demiş biri.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bosporus abi arabadan vazgeçtim. Eldeki eski külüstürü on bin amerigan parasına okutup yurtdışından ikinci el üç yaşında alayım dedim. Onu 10 sene satamiyorum ben on senede ölürüm zaten birde vergi çıkacak üstüne vazgeçtim. Ama arabayı yine satacağım bizim arabaya karbon vergisi okkalı çıkar 2000 motor birde yaşı çok büyük o yüzden satıp seneye alayım diyorum para amerigan parası olarak Dursun

Sabreden kazanır.!!!

https://bluedollar.net/informal-rate/

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!!

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Sarı Gaci Polyanna olmasın sakın.

2. de Dağa kaldırmışlar olacak.
    kadınların altına olan düşkünlüğünü anlarım da erkekler ısrarla altın niye alır
    lapinler hemen atlar koruma amaçlı diye, yahu 2011 fiyatının 12 yıl boyunca % 5 üstüne atıp
    2000 dolar seviyesinde kalıcı olamayan bir emtia ben öldükten sonra 5000 dolar olsa ne yazar..?
    düşünün bir bir temettü hissesi alıyorsunuz 12 yıl boyunca temettü vermiyor ama adı temettü hissesi
    üstüne değeri de artmıyor peki amerikadaki 12 yıllık kümülatif enflasyon ne ki enflasyona karşı hedge ediyor..?

Sayfa 379/1001 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •