Sayfa 379/938 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479879 ... SonSon
Arama sonucu : 7503 madde; 3,025 - 3,032 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1.  Alıntı Originally Posted by atayburak Yazıyı Oku
    Bu ailenin başına gelecek her türlü musibete sevinecek insanlar topluluğu oluştu, ama kendilerinden ötürü.
    manevi değerleri yüksek kişiler için önemsenecek bir durum

2.  Alıntı Originally Posted by propolis Yazıyı Oku
    çeşme villalar *kaç adet değerlendirme ne falan .bilançoda*gösterilmişmi.**faaliyet raporunda falan bahsedilmişmi..şimdi istermisiniz bi gecede villalar mafiş olmuş olsun.**?
    borsagümden * organizeli gazlar **buraya kadar.şimdi dünyadan gaz kalmadı uzaydan devamı başlar .mesela aydan toprak getirip inşaat yapabilirler.atış serbest nasılsa..bide bi resim elinde kürek bizim yönetici hani şu borsagümdene bol bol poz veren * uzay tıprağı kürüyor falan hisse uçar o zaman ..
    başka merih ve mars olabilir mars tan donuk buz kalıpları getirebilirler o buzu eritip inşşatta kulanabilirler .falan.
    borsagümden nasıl organize oldular milleti nasıl çarptılar..**
    PATRONİÇEMİZ VE AVANELERİ HARBİ ADAM DEĞİLSİNİZ BE.....

3. Bilançoyu tınlamaz bu kağıt. Endex eksi olduğu için burada. Yoksa o biçim zarar bugün 60 ve altı elini ovuşturanlar vardı!
    Yazdıklarım kendi düşüncelerimden ibaret olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by 126486AGM Yazıyı Oku
    Tektu endeksi takmaz!
     Alıntı Originally Posted by 126486AGM Yazıyı Oku
    Bilançoyu tınlamaz bu kağıt. Endex eksi olduğu için burada. Yoksa o biçim zarar bugün 60 ve altı elini ovuşturanlar vardı!

üstadım yanlış anlama cidden polemik olsun diye demiyorum. endekse kolere hareket edecek dediğimde üstteki mesajı atmıştınız.
    bugün endeksten ötürü diyorsunuz.

twetterda garip bi algı oluşturulmuştu. temettü verecek diyen bile oldu. o tayfanın dağılması ve kötü bilançonun ilk gün tepkisi dışında (sabah endeks artı ikende eksi de idi hisse)
    önümüzdeki günlerde villa satışı&arsa satışı&gyo kurulumu haberine kadar endeksle kolere hareket edeceğini düşünmeye devam ediyorum

5.  Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku
    üstadım yanlış anlama cidden polemik olsun diye demiyorum. endekse kolere hareket edecek dediğimde üstteki mesajı atmıştınız.
    bugün endeksten ötürü diyorsunuz.

twetterda garip bi algı oluşturulmuştu. temettü verecek diyen bile oldu. o tayfanın dağılması ve kötü bilançonun ilk gün tepkisi dışında (sabah endeks artı ikende eksi de idi hisse)
    önümüzdeki günlerde villa satışı&arsa satışı&gyo kurulumu haberine kadar endeksle kolere hareket edeceğini düşünmeye devam ediyorum
    Endeksi takmaz lafımın arkasındayım. Buradaki herkes aylardır takip ediyor. Tektu endeksi ve bilançoyu takmaz. Endeks yükselirken sıfır tepki. Fakat her ne hikmetse endeks eksi iken en önde tepki. Haklısınız açıklama yaparken endeks + iken takmaz yazmadım. Fakat bir art niyetim yoktur. Amacım kağıttan edindiğim tecrübeleri paylaşmaktır.
    Yazdıklarım kendi düşüncelerimden ibaret olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Claass_ Yazıyı Oku
    Sn. Claass_ paylaşımlarınız için teşekkür ederim.

7.  Alıntı Originally Posted by 126486AGM Yazıyı Oku
    Endeksi takmaz lafımın arkasındayım. Buradaki herkes aylardır takip ediyor. Tektu endeksi ve bilançoyu takmaz. Endeks yükselirken sıfır tepki. Fakat her ne hikmetse endeks eksi iken en önde tepki. Haklısınız açıklama yaparken endeks + iken takmaz yazmadım. Fakat bir art niyetim yoktur. Amacım kağıttan edindiğim tecrübeleri paylaşmaktır.
    spek amca pek ky sevmiyor.
    birçok iyi kar açıklayan şirket düştüğü gibi birçok kötü kar açıklayan hissede yükseldi.

benim altını çizmek istediğim konu

süper geçen turizm sezonunda gerçekten azımsanmayacak bir çoğunluk kar bekliyordu. zarar geleceğini belirttim.

dikkat ettiyseniz akenr vs örneği vererek ilk anda tepki olsa bile toparlayacaktır diyede görüşümü beyan etmiştim. bilanço ile ölecek bitecek değil. ha bilanço kötümü bence berbat ama yükselmeyecek değil. ve bir süredir endeks düşerken düşüp yükselirken yükselmeme sebebi twette çok fazla ky ye yükleme yapılmasıydı.

önümüzdeki günler rutinine döneceğini düşünüyorum

Sayfa 379/938 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •