Sayfa 38/985 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon
Arama sonucu : 7880 madde; 297 - 304 arası.

Konu: Viop - XVII

Alıntı Originally Posted by 777 Yazıyı Oku
    Aleni son hamlen başarılı oldu,lütfen dikkatli ol,seni tüm forum olarak seviyoruz.

YTD
    Tesekkur ederim, bil mukabele

Singapur'da, Kovid-19 vaka sayısında en yüksek günlük artış kaydedildi -AA

ANKARA (AA) - Güneydoğu Asya ülkesi Singapur'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında vaka sayısının son 24 saatte 447 artarak 3 bin 699'a yükseldiği açıklandı.

Channel News Asia'da yer alan habere göre, Singapur Sağlık Bakanlığından yapılan açıklamada, bir günde 447 yeni Kovid-19 vakasının tespit edildiği, bunun şimdiye kadarki en yüksek artış olduğu vurgulandı.

Açıklamada, yeni vakalardan 404'ünün geçici misafirhanelerde toplu olarak yaşayan yabancı işçilerin arasından çıktığı belirtildi.

Singapur'da şimdiye kadar salgında 10 kişi yaşamını yitirdi.

- Tekil vakaların temas geçmişinin izi sürülüyor

5,6 milyon nüfuslu bir kent devleti olan Singapur, Güneydoğu Asya'daki merkezi konumu dolayısıyla virüsün ilk yayıldığı ülkelerden biri olmasına karşın vaka sayısı ve can kayıplarının görece az olmasıyla dikkati çekiyordu.

Ülke içinde kitlesel hareketliliği azaltmaya yönelik tedbirlerin yanı sıra tekil vakaların temas geçmişlerinin izinin sürülerek kontrol altına alınması, salgının kitlesel yayılımı sınırlı kılmıştı ancak yabancı işçiler arasında görülen vakalarla mart boyunca günlük 100'ün altında seyreden yeni vaka sayısı 5 Nisan'da ilk kez 100'ün üzerine çıkmıştı.

Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan Kovid-19, şu ana kadar dünyada 1 milyon 950 bine yakın kişiye bulaşırken, virüs nedeniyle 120 binden fazla insan hayatını kaybetti.

Kaynak : Anadolu Ajansı

2 ci faz .

3.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Arkadaşlar burada bir site paylaşılmıştı

PTT avm DİE

Burada ben form doldurdum baya bi oldu maske gelmedi acaba size geldi mi ?
    Bedava kek çay gördünmüki. maskeler kolanyalar gelsin. Hem bu acele ne önce 34 ülkeye yardım ediyorlar onlardan artarsa vatandaşlarına verirler elbet.Dişişleri bakanı söyledi 34 ülkeye öncelikle veriyoruz diye.

4. Rusya'nın en büyük kamu bankalarından Otkritie Bank bono geri ödemelerini gerçeklestiremedi ve "default'" oldu

Otkritie Bank 440 şubeye sahip ve 40 Milyar Dolar aktif büyüklüğünde (2016)

Ne derecede etkili olur, bilemem

Yukarda yazdıklarım hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir

5. O iş iptal oldu e devletten form doldurucan kod gelecek kodla eczaneden alacaksın maskeni başkan.
     Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Bana bir kod gelmedi formu doldurdum ama PTT avm de

6.  Alıntı Originally Posted by Abcd.... Yazıyı Oku
    Rusya'nın en büyük kamu bankalarından Otkritie Bank bono geri ödemelerini gerçeklestiremedi ve "default'" oldu

Otkritie Bank 440 şubeye sahip ve 40 Milyar Dolar aktif büyüklüğünde (2016)

Ne derecede etkili olur, bilemem

Yukarda yazdıklarım hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir
    günü gelince geçmiş te olsa bu haberi kullanırlar elbet...paylaşımınıza teşekkür... bir para babası görüşmelere başlamıştır almak üzere...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

7. Arkadaşlar bu amerikadaki petrokimya şirketleri hangileridir. petkimle aynı sektörde olan. bilen varmı.

8.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    O iş iptal oldu e devletten form doldurucan kod gelecek kodla eczaneden alacaksın maskeni başkan.
    Ben hiçbir yere form yada bir başvuru yapmadım telefonuma kod gönderdiler gelen mesajda eczaneden alabilirsiniz diye yazıyor

Sayfa 38/985 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •