Sayfa 38/1027 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon
Arama sonucu : 8215 madde; 297 - 304 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Borsa İstanbul baskani : Son dönemde dolarda yaşanan atakların ekonomik parametrelere dayanmadigi icin döviz varlıklarımızı tl’ye çevirdik .

Borsa İstanbul baskani : Kur makul seviyenin üzerinde hareket ettiği ve makul bir sebep olmadan boyle yükseldiği icin bu yönde bir adim attık . Makul bir sebep olsaydi boyle birşey yapmazdık .

Merkez Bankasına laf mi çarpıtıyor yoksa ?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Şimdi soruyorum herkes kendince bir cevap arasın, birileri Dolar 4 olacak dediği zamanlara gitsin sonra 4.5 sonra karar versin , Dolar O dediğniz seviyelere gelmez siz hayınsınız, kriz yaratmak istiyorsunuz, bizim reis var sizin amk diyenlere rağmen olmaz denilen her seviyeyi kolayına gördüyse şimdi 5 daha sonrada sırasıyla 6, 7 vs . olur mu olmaz mı işte bütün mesele bu ...

*bıst/karadağ: (tl'ye dönüş) satılan döviz miktarını arkadaşlara sormuyorum, bilmiyorum-bloomberg ht

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Dolara müdahale edilsinmiş..
    ulan dolar müdahaleyle düşmeyeceğini bildikleri için alıyor zaten birileri.
    samanı dolarla alıyorsun bir savaş çıksa on milyon insan açlıktan ölür be, ülke koca bir sıfır malumun ilanı açıklanmadı daha...
    şimdi bunlar polise güveniyor o yoksa jandarma yoksa sadat yoksa öso, halk sokağa çıkarsa gaza kurşuna boğarız diye rahatlar.. yalnız bunun tersi de var, savaşı kaybedince de ne olacak tahmin etsinler!

Umarım yalaka BIST başkanı yalan söylemiyordur ve gerçekten Dolar satmışlardır şu BIST in iflas etmesini o kadar isterim ki hiç olmazsa ülke bir hırsızdan uğursuzdan kurtulur gelecek nesillere faydası olur.

Alıntı Originally Posted by fikrim Yazıyı Oku
    Dolara müdahale edilsinmiş..
    samanı dolarla alıyorsun bir savaş çıksa on milyon insan açlıktan ölür be, ülke koca bir sıfır malumun ilanı açıklanmadı daha...
    şimdi bunlar polise güveniyor o yoksa jandarma yoksa sadat yoksa öso, halk sokağa çıkarsa gaza kurşuna boğarız diye rahatlar.. yalnız bunun tersi de var, savaşı kaybedince de ne olacak tahmin etsinler!
    ellerindeki su tabancası..!!
    Durmak yok CRASH a devam.!!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by fikrim Yazıyı Oku
    Dolara müdahale edilsinmiş..
    Romanya devlet başkanına ne yapıldaysa o olur tabi sahipleri ABD ye kaçırıp dötlerini kurtarmazsa.

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

USD/TRY 4,7459

62 gün olmuş...

bu gidişle, başlık dayanmayacak..

Ayhan açmıştı, memleketi batırdı.. 62 günde
    yöneticiyi yönetime şikayet ettim...
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...56#post2197656
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 38/1027 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •