Sayfa 38/113 İlkİlk ... 2836373839404888 ... SonSon
Arama sonucu : 903 madde; 297 - 304 arası.

Konu: QUAGR - Qua Granite

1.  Alıntı Originally Posted by fikrep Yazıyı Oku
    ben ekran görüntüsü koydum orada "bu suretle" kelimesi geçmiyor. ben kendim avukatım. izmirde kendi yerim var isteyen gelsin bir çayımı da içsin. 1 kelime ile neler kaybedilir neler kazanılır hukuken konuşuruz. şuan bu izahnameye dava açılsa kazanılır spk her yıl denetim kurulşarına çuvalla ceza kesiyor bu 1 kelimeler yüzünden bizde yatırım yaptık onda bir sıkıntı yok ancak gong çaldığı günden 1 hafta geçmeden bedelsiz ile miktar çoğaltmak etik değil.

2- 584 milyon teşvik belgesi varken derken şunu kast ediyorum izahnamenin her satırında "arz geliriyle yatırım yapmak" kalıbı geçiyor. en büyük yatırımı devlet yapmış zaten teşvik belgesi ile destek vermiş makine techizat için. bu ülkede paralel yapılar da ağlaya sızlaya çok insanı kandırdı kardeşim. duygulara değil gerçeklere bakın her zaman.
    Ben de baktım şirketin izahnamesine. 24. sayfada tam olarak şu ifade geçiyor: şirket 1 yıl boyunca herhangi bir bedelli sermaye artırımı yapmayacağını ve dolaşımdaki pay miktarını BU SURETLE artırmayacağını ....... beyan ve taahhüt etmiştir.

Bakınız: (https://qua.com.tr/yatirimci-iliskileri) - Halka Arz Bilgileri -izahname

2. Enteresan Cuma bütün hisselr çıktı bu fena düştü. Demek ki fazla hayal kurmuşuz. Neyse her yüzde 5-6 düşüşte biraz ekleriz ne yapalim

3. İzahnamede yazdığı üzere 2 önemli kapasite artışı yatırımının biri Eylül 2020, diğeri de Ocak 2022 de devreye girecek. Yani, bu hamur çok su kaldıracağa benziyor. Süreç adam gibi yönetilirse çok ekmek yedirir gibi.

4.  Alıntı Originally Posted by ASYERGE Yazıyı Oku
    İzahnamede yazdığı üzere 2 önemli kapasite artışı yatırımının biri Eylül 2020, diğeri de Ocak 2022 de devreye girecek. Yani, bu hamur çok su kaldıracağa benziyor. Süreç adam gibi yönetilirse çok ekmek yedirir gibi.
    Adam gibi yonetilmezse yapacagimiz bir sey var mi ?

5.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Adam gibi yonetilmezse yapacagimiz bir sey var mi ?
    Daha yeni halka arz olmuş bir şirket. Boğazına kadar zarara batmadıysan borsada yüzlercesi bulunan diğer seçeneklere yönelirsin.

6.  Alıntı Originally Posted by ASYERGE Yazıyı Oku
    Daha yeni halka arz olmuş bir şirket. Boğazına kadar zarara batmadıysan borsada yüzlercesi bulunan diğer seçeneklere yönelirsin.
    29 lotla bogazina kadar battin mi hic sen,?

7.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    29 lotla bogazina kadar battin mi hic sen,?
    Bu durumda 'Adam gibi yonetilmezse yapacagimiz bir sey var mi ?' sorusu havada kalan bir soru oluyor. Sorulması gereken soru bence şu: bu süreci adam gibi yönetebilirler mi? Böyle bir izlenim veriyorlar mı? sorusudur.

8.  Alıntı Originally Posted by ASYERGE Yazıyı Oku
    Bu durumda 'Adam gibi yonetilmezse yapacagimiz bir sey var mi ?' sorusu havada kalan bir soru oluyor. Sorulması gereken soru bence şu: bu süreci adam gibi yönetebilirler mi? Böyle bir izlenim veriyorlar mı? sorusudur.
    Evet, bu daha iyi..

Sayfa 38/113 İlkİlk ... 2836373839404888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •