Sayfa 38/458 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon
Arama sonucu : 3657 madde; 297 - 304 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. bu gün ihracatçı şirketler de çok iyi duruyorlar...sanki yeni alınan karar (biraz önce paylaşmış olduğum haber ) onlara doping oldu...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. https://www.kap.org.tr/Bildirim/1173919

dostum 66 tl de incele dedım bu yeo da büyük ekmek var dedım

Benzer şirketler 30 mılyara ulaştı pıyasa değerinde bu halen daha 15 milyar bıle değil !!!!
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ralliyi görüyorum dostum...bensiz gidiyorlar... kötü bir yanım daha var dostum....forumlarına yazdığım hisseleri kolay kolay terk edemiyorum...iş biraz da inada giriyor...sermayem biraz geri kalıyor ama sorun değil...malumun zaten çok kazanmıştım..bir kaç ay sermayem tatil yapmış olsun...

kocaerin her tarafından döviz akıyor..döviz de agresif çıkıyor...eninde sonunda yansımaları olacak..kwon dostum bak 2 yıldır plastikkart hissesinde millet bekleye bekleye ağaç oldu ama hala gıkları çıkmıyor....bizim kocaerde bekleyişimiz daha bir ay bile olmadı...biraz sabır diyorum...bu çirkin ördek yavrusunun bir kuğu olduğunu bu dünya gözüyle görmek istiyorum...

beni derdimle baş başa bırak... sen havaide tatilini yap...ben biraz çile çekmek istiyorum...
    Ah keko ah ,hızıma ayak uyduramadın
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Ah keko ah ,hızıma ayak uyduramadın
    doğrudur dostum olmadı..ama az da olsa almıştım..söylediğin vakitlerde elimde cwene vardı...oda iyi çıktı ama tabi yeotk kadar değil..sektör çoşuyor maşALLAH...elinde bulunduranlar hayrını görsünler..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Allah gönlüne göre versin ,, biz bu sektörün ekmeğini yedık mutlaka elinde aynı sektörden en az bir hısse olmalıydı ,, hayrırlısı Kekocan ,herşey nasip!!!

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Allah gönlüne göre versin ,, biz bu sektörün ekmeğini yedık mutlaka elinde aynı sektörden en az bir hısse olmalıydı ,, hayrırlısı Kekocan ,herşey nasip!!!
    zaten ilk cwene aldığımda sermayemin bir kısmı ile muhakak bu sektörden birine tutunmayı kafama koymuştum...ama olmadı...algılar ile baskı ile bizim de kafamızı karıştırdılar...nasip olmadı...şimdilik bu kadar...ileride nasip olur mu bilemem...kocaerde de yenilenebilir enerji hikayesi doğabilir...orası da fena değil...ileride güzel gelişmeler olabilir..

7. 300 milyon sermaye li yenilenebilir enerji şirketi kurdu ABD yenilenebilir enerji kurulumu iş aldı buda cwen gibi mal toplu değil sırası ni bekliyor bizde kâr alıp yerimizi alalım fırsat bu fırsat ytd

8.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    300 milyon sermaye li yenilenebilir enerji şirketi kurdu ABD yenilenebilir enerji kurulumu iş aldı buda cwen gibi mal toplu değil sırası ni bekliyor bizde kâr alıp yerimizi alalım fırsat bu fırsat ytd
    bende öyle düşünmüştüm ama görüyorsun ki ralliye şimdilik !!! eşlik etmiyor...umuyorum ki vakti geldiğinde eşlik etsin..bu hissenin bilançosu ne zaman acaba ?? kaç günümüz kaldı ??

Sayfa 38/458 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •