Sayfa 38/148 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon
Arama sonucu : 1178 madde; 297 - 304 arası.

Konu: ANGEN Anatolia Tanı ve Biyoteknoloji Ürünleri Arş. Geliştirme San. ve Tic. A.Ş.

1. ünlük takas burada https://share.matriksdata.com/share....11261822175957
    iki üç kez tavan yap boz yap boz ne var ne yok topladılar bizdende aldılar kalanlara bol kazançlar YTD...

2. Zarardayken ne olacak bu angenin hali diye kara kara düşünürken birden artıya geçince dayanamadım gemiyi ilk terk edenlerden oldum.
    Kalan arkadaşlara bol kazançlar dilerim.

Kaybettiğim eşeğimi sıpa hediyesi ile bana geri veren angene çok teşekkür ederim.

Not: Burada daha yenecek çok ekmek olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

3. arzdan katılanları çok yıprattı muhtemelen arz da katılanların çoğu çıktı bu kalanlar iyi haber ytd...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Antenin direği Reta Tavan yaptı,Bu ise 24.60 dan döndü, rüzgarda sallanip duruyor..

hani satışlarını hepsi yurtdışı idi!
    bu kurlarla uçması lazım dı!

6. Hahaa nasıl bir tahta oluşuyor burada.

Aklıma eski birleşik krallık başbakanlarından birinin ülkemiz için söylediği söz bu hisse için aklıma geldi. "Türkiye geleceği çok parlak bir ülkedir ve hep öyle kalacaktır."
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Vay anten kunten murat vay.!
    Reta çubuğu tavana kaldır,Angenin antenini yere indir...
    Uleyn, 24.50 TL falan kapatsaydınız baari,23.36 TL de ne oliiyir.?

8. Angen galiba rota yı yukarı çevirdi..Dökülen döküldü . Bu kur artışları Angen nin karını çıldırtacaktır..Kasada bulunan nakit paranın tamamı dolar ve euro mevduatlarında..Zaten satışların %80 yurt dışı ihracat..Yıl sonu sürprüz bir kar gelirse şaşırmam..

Sayfa 38/148 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •