Sayfa 380/538 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480 ... SonSon
Arama sonucu : 4300 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: MSGYO Mistral Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Sermayesinin 3/1 'kar açıklayabilmiş
    F/k 'sı 31.2 olan özderici bugün %5 primli .10 üzerini gösterdiler.bizim spek hala küçük işlerin peşinde.

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bugün son dip calismasiyla artı kapatacağını umuyorum ...haftaya malum...insaallah...y.t.d..

3. Herkese Selamlar. Yine hacimsiz düşüşlü bir hafta geçirdik. Çalı dibinde çayımızı ictik bu hafta. Kağıtta birden fazla ihtimal olduğunu düşünüyorum. 1- spek. kağıda karışmıyor, küçük balıklar 200 300 lotla işlem yapıyor. 2- spek. doymak bilmiyorum 3-5 lot peşine düşmüş. 3- speği bedelsiz ve temettü açıklaması tatmin etmedi, olası halka arz durumunda hisseyi baskilamak amacıyla fiyat düşürüyor. Siz böyle yaparsanız ben de böyle yaparım diyor. Her halükarda orta uzun vadede msgyo yüzümüzü güldürecek.
    YTD.

4. Ölümüne bekleyeceğim diğer kağıdım hareketli eğer beklediğim olursa onuda satıp hepsini bu hain kağıda atıp hem ortalama dusurecem hemde intikam alacam. Nasılsa eşşek gibi eşşek gibi çıkacak seve seve olmassa. .... anladınız eyyy spek anladın

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Tahtada gördüğüm sahipli ama kendi haline birakilmis bir hal var şimdilik.borsada boyle sermayeye boyle kar olsun fiyat yerlerde surunsun.ama uzun vade kalabilmem icin 1 c verileri onemli benim icin sayet guzel kar gelirse evladiyelik tutarim yoksa patronun mal satacagi tahtada ben kalmam.y.t.d.

6. Bilanço öncesi G.K.var...cuma ya sanirim..bedelsiz tarihî netlessin hele...kagidin o kadar çok hikayesi var ama ters köşe yaptılar...gecen yılki 10mil.civariydi sanirim kar...yaptigi binalardan satılık dairesi veya kira geliri varmi acaba..yoksa sadece arsalarımı kaldı...kar nerden gelecek....y.t.d...

Bedelsizi nakit öncesi vermesi söz konusu olabilir mi?
    Eğer olur ise, sermaye değişeceğinden, vereceği nakit miktarının da değişmesi gerekecek.
    Yani 20 kuruş değil de 10 kuruş vermesi gerekecek.

Ama öneri den yola çıkar isek
    Bence bedelsizi de Aralık ayına, nakitin arkasına atabilirler.

8.  Alıntı Originally Posted by kavkaz Yazıyı Oku
    Bedelsizi nakit öncesi vermesi söz konusu olabilir mi?
    Eğer olur ise, sermaye değişeceğinden, vereceği nakit miktarının da değişmesi gerekecek.
    Yani 20 kuruş değil de 10 kuruş vermesi gerekecek.

Ama öneri den yola çıkar isek
    Bence bedelsizi de Aralık ayına, nakitin arkasına atabilirler.
    Bunu defaatle yatirimci iliskileriyle telden görüştüğümu genel kurul onayindan sonra bedelsiz icin hemen spkya basvuracaklarini bizzat soyledigini kac sefer yazdim.oylemi olmus boylemi olacakmis degil.acin telefon sorun.genel kurulda bedelsiz ve temettu miktarinin degisebilecegini oyle bir ihtimalin oldugunu kacimiz biliyoruz.genel kurul yonetim kurulunun üzerindeki en ust makamdir.isterlerse tarihide geri alirlar isterlerse temettu az oldu artirabilirizde diyebilirler.yaparlarmi sizce.bence yapmazlar hayal dunyasi tek gercek yazdigim zarar.y.t.d.

Sayfa 380/538 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •