Onemli Gunler Banner
Sayfa 380/774 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480 ... SonSon
Arama sonucu : 6187 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by gaban Yazıyı Oku
    Ya sen kimsin,geldiğinden bu yana yazıyorsun şukadar aldım diye,ama ne hikmetse sen almaya başladığından bu yana kağıt geriye gidiyor.Şayet başka bir amacın varsa bu kadar insanın ahını alma derim.
    1.69 kademesinde 61794 lot islem görmüş bunun 1.29 i alış 98.71 i satış görmüş. 5000 lot alis kısmından gerçekleşmedi mi.

2. sanırım gol oldu😂😂🤣

Hakikatten 15 ay boşuna beklemiyorlar böyle yatırımcılara her zaman şapka çıkarırım. Saygılarımla.
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

4. Kendi aralarında kademesiz top ceviriyorlar . Durustler k.y yi yemlemiyorlar.kendi ayağımıza dusuyoruz. Biri sağ sol cep yapıyor. Sanırsın bi fiski var.temettu bedelsiz ne işe yaradı onunda anlamadım.guya üni mezunuyuz.kendimi kötü hissettiriyorlar. Temettü ve bedelsiz den önce daha zengindim 🙂 . Şimdi sinirli ve fakir. Kalkmış biri 15 aydır topluyorlar da topluyorlar. Gördük işte önce iş sonra meksa ve ardından Gedik noldu sıra kimde .Gedik başlangıçtaki iş bank kadar topladı da noldu.bir arpa boyu çıkmadı.cikmayinca satayım biktirayim baskilayim mi dedi. Yoksa sıra bir başkasında mi şimdi. Orta vadeli yatirmciydik. 3 gunluk misafirlik için gelen ama ev sahibi tarafından alıkonulan iskence gören maktul gibi oldum.sesli düşündüm yazdım.buraya da yazmasam patlarim. Gerçek hayatla paylaşalım da yazık Kemal abimizin başına gelenler mi desinler.Aslanlar gibi 80 kademe zararla bekliyorum.kusuruma da bakmayın.sinir bende çene yapiyorda.

Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Kendi aralarında kademesiz top ceviriyorlar . Durustler k.y yi yemlemiyorlar.kendi ayağımıza dusuyoruz. Biri sağ sol cep yapıyor. Sanırsın bi fiski var.temettu bedelsiz ne işe yaradı onunda anlamadım.guya üni mezunuyuz.kendimi kötü hissettiriyorlar. Temettü ve bedelsiz den önce daha zengindim 🙂 . Şimdi sinirli ve fakir. Kalkmış biri 15 aydır topluyorlar da topluyorlar. Gördük işte önce iş sonra meksa ve ardından Gedik noldu sıra kimde .Gedik başlangıçtaki iş bank kadar topladı da noldu.bir arpa boyu çıkmadı.cikmayinca satayım biktirayim baskilayim mi dedi. Yoksa sıra bir başkasında mi şimdi. Orta vadeli yatirmciydik. 3 gunluk misafirlik için gelen ama ev sahibi tarafından alıkonulan iskence gören maktul gibi oldum.sesli düşündüm yazdım.buraya da yazmasam patlarim. Gerçek hayatla paylaşalım da yazık Kemal abimizin başına gelenler mi desinler.Aslanlar gibi 80 kademe zararla bekliyorum.kusuruma da bakmayın.sinir bende çene yapiyorda.
    Eyvallah kardeşim saygılı ve içten kişinin her koşulda yanındayım. Yoksa ben kimseye sataşmam helal parasını spek bozuntularına kaptırmasınada sevinmem. Saygılarımla.
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

6. Bim alsaydın, keşke.lanet hisseye bulastim.eyy Adillll,adil ol biraz,hissene sahip çık,adam ol biraz

7. Yabancı bir bankanın yatırım danışmanı eğer bir hisse bir olaya tepki vermiyorsa bilin ki yakın zamanda büyük sıçrama yapacağı içindir demiş. Kim olduğunu tam olarak öğrenir. Sizlerle paylaşırım. Bir sohbette söz konusu oldu ancak ismini animsayamadi arkadaşım.Yuze yüze kuyruğuna geldiğimiz kanaati var bende.ama beklemek özellikle bende yoğun sinir yapıyor.

8. bu klasik tabirdir ama oku ne kadar gerersen o kadar uzağa gider

Sayfa 380/774 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •