Sayfa 380/894 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480880 ... SonSon
Arama sonucu : 7145 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Twitter yıkılıyor millet birbirine pazarlamacı diyip duruyor. Eğer bu imar işi biraz daha uzarsa onlarda kalmaz basar gider hepsi yine biz bize kalırız.
    Maroton koşmak herkese gore değil.
    Millet sanıyor ki imar çıksa bile şu ortamda hemen arazi satılacak veya proje üretilecek.

Işın o kısmı biraz daha zaman alır içinden geçtiğimiz ekonomik darboğaz aşıldığı zaman talep olur daha öncesin de zor.
    Bizim için olmassa olmaz imar yeterki planlar ilçeden çıksın aşkı süreci başlasın ondan sonra beklemek daha kolay varsın 2 3 sene daha sursun illa bir müşterisi çıkar satılır.

Umarım bu toplantıda imar komisyon raporu meclis tarafından kabul edilir ve aski işlemleri başlar.
    hah iste bende senin gibi dusunuyorum bu is kolay degil daha yolun basinda...ama imar isi bu islerin startini verecek ama nekadar surer muamma

2. Millet sanıyor ki imar çıksa bile şu ortamda hemen arazi satılacak veya proje üretilecek
    Projeyi kendi değil de başkasına yaptıracaksa Allah patronun yardımcısı olsun. Her taraf çakal dolu, yapar sözleşmeyi senelerce bekletir ha bugün ha yarın başlayacağım diye. Örnek: POLHO Pendik arsası. 173 dönüm. Sözleşmenin yapıldığı tarih 10 Mart 2015. Planlar, DOP kesintileri hatta yapı ruhsatları kısacası projeyle ilgili her şey hazır adamın keyfini bekliyor.

https://dapyapi.com.tr/dap-yapi-poli...ikte-buyuyecek

En güzeli iyi bir müşteriye satıp herkese hakkını vermek ve tahtayı kapatmak.

3.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    yasaksakladinsa girmeyeyim bidaha
    Yok yasak değil elbet serbest açık forum da herkese.. tekrar mo aldın diye sormuştum..
    ama sattıktan sonra görüşler değişmiş biraz düşsün ister gibisin hep olumsuz görüş beyanı...
    ben filmin sonuna kadar kalma niyetindeyim elbet geri çekilmeler olacak ama oynak fikirler pozisyonuna göre hoş değil inandırıcı değil...

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Bakalım kaç yeni yatırımcı 1 yıl ve üzeri beklemeyi göze aliyor izleyip görelim buralarda yataya bağladığı zaman kimse kalmaz herkes kaçar.
    Bize sabırlı ve paralı yatırımcılar lazım gerisi tahtada mazot oluyor al sat la.

5. baddog 20 bin lot alım yaptıgında fitili ateşledi yaklaşık 2 ye katladı bence 2 ileri 1 geri olur

6.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    baddog 20 bin lot alım yaptıgında fitili ateşledi yaklaşık 2 ye katladı bence 2 ileri 1 geri olur
    Alan satan çok önemli değil.. imar çıksın yeter... benim hedef fiyatım imarlı arsa fiyatı.. burada konuşulmuş yok imar çıktıktan sonra proje işi de uzatmış da süründürürmüş de... proje yapı işin içine girerse çok daha farklı fiyatlandırma konuşulur hedef fiyat farklı olur.. burada kimsenin proje beklentisi içinde olduğunu düşünmüyorum... daha önce de bu hesapları burada çok yaptık.. proje fiyatlanması için önce projeyi ve yapacak şirketi bilmemiz gerek bu çok şeyi değiştirir... hibenin hedefim imar!!! Burada özellikle satış yapan arkadaşlar sanki projeyi hedeflemişler gibi bu işler uzar zordur falan demeye başlamış.. zor olan Türkiye de bu bürokrasiyle imardı. Ve ben o imın fiyatını bekliyorum...

7. Asıl olay imar pazartesi başlayacak olan meclis görüşmelerinde imar komisyon raporu onaylanıp ibb ve askıya yollandığı anda paralı olan ve buradan 100000 lot ve üzeri alacak olan yatırımcılar mevcut.
    Sonra satış haberi gelene kadar ekonomi toparlama aşamasına gelinceye kadar bekleyecek sabra ve nakite sahip kişiler bunlar.
    Tek kestiremedikleri imar olayının netleşmesi onun için de bu önümüzdeki toplantı önemli.
    Hisseye bakış tamamen değiştirecektir.
    Bölgede ilana çıkan emsal arsalar 20bun ve üzeri rakamlarda hatırladığım kadarıyla mevcut durumda 7 bin 9 bin aralığında bizim hisse şu anki performansıyla yani en az 3 kat prim yapma potansiyeli mevcut o zaman büyükler imar kesinleşirse bu fiyattan güle oynaya alır tabi satıcı bulurlarsa

8.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Asıl olay imar pazartesi başlayacak olan meclis görüşmelerinde imar komisyon raporu onaylanıp ibb ve askıya yollandığı anda paralı olan ve buradan 100000 lot ve üzeri alacak olan yatırımcılar mevcut.
    Sonra satış haberi gelene kadar ekonomi toparlama aşamasına gelinceye kadar bekleyecek sabra ve nakite sahip kişiler bunlar.
    Tek kestiremedikleri imar olayının netleşmesi onun için de bu önümüzdeki toplantı önemli.
    Hisseye bakış tamamen değiştirecektir.
    Bölgede ilana çıkan emsal arsalar 20bun ve üzeri rakamlarda hatırladığım kadarıyla mevcut durumda 7 bin 9 bin aralığında bizim hisse şu anki performansıyla yani en az 3 kat prim yapma potansiyeli mevcut o zaman büyükler imar kesinleşirse bu fiyattan güle oynaya alır tabi satıcı bulurlarsa
    Proje bekletir çok süründürür amannnnn satalım ben sattım sizde satın düşşün alayım!!!!! YTD hatta kinayedir...

ama imar sürecinde bir gecikme olursa tekrar düşebilir onu da hesap edin ey KY!!!!

Sayfa 380/894 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480880 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •