Sayfa 380/567 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480 ... SonSon
Arama sonucu : 4533 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: HEKTS - Hektaş Ticaret

1. Dünün soldakileri bugün sağ tarafta

Güzelim şirket ne hale geldi Oyak yönetimi de nasıl böyle bir hata yapar hiçbir kontrol mekanizması yokmuş demek ki Ereğli'yi bunlar nasıl yönetiyorlar aklımda deli sorular bu kadar borç kimsenin dikkatini çekmemiş mi yani bu kadar hızlı büyüme birde nakit akışı da gecikmeli bir sektör olumsuz olmamak istiyorum ama bu şirket nasıl kurtulur Alarko ya satsalar kötü mü olur şirket Tarım a iyi yatırım yapıyor en azından daha iyi yönetilir diye düşünüyorum.

Bu sene GENEL KURULU gitmek farz olması gerekir ve çok çetin geçer yönetim çok zorlanmalı ve bizlere gerekli açıklamalar yapılmalı

4.  Alıntı Originally Posted by habala Yazıyı Oku
    Güzelim şirket ne hale geldi Oyak yönetimi de nasıl böyle bir hata yapar hiçbir kontrol mekanizması yokmuş demek ki Ereğli'yi bunlar nasıl yönetiyorlar aklımda deli sorular bu kadar borç kimsenin dikkatini çekmemiş mi yani bu kadar hızlı büyüme birde nakit akışı da gecikmeli bir sektör olumsuz olmamak istiyorum ama bu şirket nasıl kurtulur Alarko ya satsalar kötü mü olur şirket Tarım a iyi yatırım yapıyor en azından daha iyi yönetilir diye düşünüyorum.
    Ya işin enteresan tarafı kel levent adea ödüllendirildi. Adam enkaz bıraktı gitti. Kimse de sen ne yapmışsın böyle bu şirketin hali ne diye sormadı mı ya. Başka bir bölümün başına getirildi. Sesi soluğu da çıkmıyor. Al maaşı yat aşağı modunda takılıp duruyor. Genel müdür dahil bütün kadro değişti. Ama kel Levent sülalem rahat modunda.

Deniz Yatırım bu işin bir bacağı değil adil ise
    Bir tek o vazgeçmiyor Hektaş dan
    Hedef fiyatı düşürmüş ama sat yapmayıp tut demiş
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by geceningözü Yazıyı Oku
    Ya işin enteresan tarafı kel levent adea ödüllendirildi. Adam enkaz bıraktı gitti. Kimse de sen ne yapmışsın böyle bu şirketin hali ne diye sormadı mı ya. Başka bir bölümün başına getirildi. Sesi soluğu da çıkmıyor. Al maaşı yat aşağı modunda takılıp duruyor. Genel müdür dahil bütün kadro değişti. Ama kel Levent sülalem rahat modunda.
    O zaman benim aklıma başka şeyler gelir sizin haberiniz var dı da göz mu yumdunuz demi

7.  Alıntı Originally Posted by aks16 Yazıyı Oku
    Deniz Yatırım bu işin bir bacağı değil adil ise
    Bir tek o vazgeçmiyor Hektaş dan
    Hedef fiyatı düşürmüş ama sat yapmayıp tut demiş
    Şu anda bugün Deniz Yatırım en iyi ikinci alıcı tahtada.

8.  Alıntı Originally Posted by habala Yazıyı Oku
    O zaman benim aklıma başka şeyler gelir sizin haberiniz var dı da göz mu yumdunuz demi
    Yani ister istemez illaki gelir. Bu kadar kör gözüne parmağım durumu olur mu ya? Borçlar bağıra bağıra katlandı. Ortada elle tutulur bir şey yok. Eee sonuç diye sorarlar yani.

Sayfa 380/567 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •