Sayfa 380/853 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480 ... SonSon
Arama sonucu : 6824 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: MIPAZ - MİLPA Milliyet Pazarlama

1. mal toplama taktikleri olamasın kazanmadıki neyini dağıtacak yüksekten mallandı baktı mal veren yok sadece korku veriyor oyun bunlar oyun yemezler borsa bir bakalım şöyle kaç tane ederini bulamayan hisse kaldı bana kalırsa baskı ve zulüm istediği malı toplamak dertleri bekleyip görelim herkesin şansı açık olsun ytd

2.  Alıntı Originally Posted by işgüzar1 Yazıyı Oku
    mal toplama taktikleri olamasın kazanmadıki neyini dağıtacak yüksekten mallandı baktı mal veren yok sadece korku veriyor oyun bunlar oyun yemezler borsa bir bakalım şöyle kaç tane ederini bulamayan hisse kaldı bana kalırsa baskı ve zulüm istediği malı toplamak dertleri bekleyip görelim herkesin şansı açık olsun ytd
    Isguzar kardes ben senin soylediklerine inanmiyorm, hep pozitif konusiyosn bu hisseyele ilgili ama nedense paso hisse dusuyor !!!! Insallah dedigin gibi olur ama dedim ya ben sana inanmiyorm sadece bu hisse bize mal gomuyor net !!!!!

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Hangi kağıt 2 düşse aynı muhabbet. Alttan toplamak için düşürdüler. Hiç de öyle değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Allahınızı severseniz bi mal toplamadır tutturmuşsunuz gidiyor arkadaş adam resmen kitliyor bu kadar nokta....

5. Allah boyle kagidin belasini versin serefsizler iki kurusumuza goz diktiler biz gibilere kagidi kitlediler

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by beytullah Yazıyı Oku
    Allah boyle kagidin belasini versin serefsizler iki kurusumuza goz diktiler biz gibilere kagidi kitlediler

Valla Beytullah beddua etme kardeşim sonuçta elimizde var !!! Allah büyük ne diyelim

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Beddu degil hergun kirmizi kirmizi kendini bir atamadi

8. ben burda kazanmak için varım siz gibi benim babamın malı değil ama anlamadığım bir şey zararda olan benim gibi beklemesini bilmeli olmayan sabretmeyen başka hisseye gider saygı duyarız ben 4 aydır zarar bekliyorum benim bu hissenin yükselceğine inancın var burdayım kimsenin vebalini almam ne zaman bir hisseye daldım zarar ettim sabır etmedim hep katladı bunda aynı şeyi yapman martı gyo 0.75 sattım buna girdim 2.13 e yükseldi zararda olan satmasın niye satsın kurda kuşa yem olmak yok elinde hissesi olan kim negatif yönde yorum yapar kim bemim malım kötü der hisseniz kötü ise niye aldınız kusura bakmayın dostlar kırıcı olmak gibi olmasın alınan varsa afola birdaha yazmıyorum yazana cevapta yok alındım doğrusu yanlış anlaşıldı benim yazmam dan kim rahatsız oluyorsa daha yokum amma velakin çok daha burdayım ALLAH ŞANSINIZI AÇIK KISMETİNİZİ BOL ETSİN DOSTLAR YTD

Sayfa 380/853 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •