Sayfa 381/841 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481 ... SonSon
Arama sonucu : 6721 madde; 3,041 - 3,048 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. İşin özü, etilen fiyatlarının bu tip olaylarla yukarı ivmelenir mı bilemiyoruz. Petko bu durumdan nasıl bir şey çıkarır bilemiyoruz.
    Etilende diğer emtialar gibi ticaret sıkışıklığı sebepli suni ivmelenme yaşaması elbette iyi bir şey olsa da kendi adımıza asıl talep sebepli doğal ivmelenmesinde daha önemli olduğunu biliyorum.
    Kapasitenin artması gerek talep oluşumuyla birlikte. Ama şimdilik bunlara dair önce nabzı görmek gerek. Ytd

2. Ama şimdilik o star yıldız parlamasinin esamesi okunmadı. Sadece geçen seneyi ayakta tuttu beklenti sebepli.. Türkan abla ah .. yıldızımız ne zaman parlayacak .. ytd

3. Olayları dramatize etme spenc hc
    Birde madalyonun şu tarafından bak, ucuzladıkça daha fazla lot alma şansımız olucak

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Olayları dramatize etme spenc hc
    Birde madalyonun şu tarafından bak, ucuzladıkça daha fazla lot alma şansımız olucak
    Etmiyorum ki kafam kadar gap var iki tane! Sen bir de böyle düşün! 🤣
    Kendi adıma bu foruma beni bağlayan bir şey var en azından!
    Öbürlerim epeyce bir ayrıştı bence tahtacı düşünsün! 😊
    Siz yine de bana bakmayın sepetim sebepli böyle yazıyorum!
    Elimdeki şirketlerin CEO ları ile foto çektiremem belki ama olurda ilerde belki onlar benimle selfi çekmek isterler, en büyük hammalımız diye!

Benim ömrüm yetmez ise çocuğa söylerim onunla çeksinler! Ytd

5. Şaka yapmıyorum şu Petkim olmasa diğer yerlerde yazmalık birşey kalmadı!
    Bunda yeni 4 yılım doldu! Oradakilerin faaliyet alanları yaptıkları işler Petkim’e göre hem çok daha fazla hem daha detaylı olması ve takibinin zor olmasına rağmen bunca yıldır yalayıp yuttum!
    Bunda yanaktan makas, biraz platts, biraz petrol oradan buradan, detay kendi içinde çok olsa bile onlara göre oldukça kolay takibi!
    Bu benim onlarda olmayan teknik yönümü geliştirdi hem! Hemde bir nevi hobim gibi birşey oldu! Bu konuda tahtacıya da teşekkürler ediyorum! Sürekli beddua ile de olmaz arada vaktimi geçirmeme vesile oluyor! Ytd

6. 4 ncü yıl şerefine insan pasta keserdi.
    Ama adam pastaları çantacılara dağıtmış olabilir!
    Olsun be alıştım bu durumlara ben artık! Pasta kesmese de uyar. Şok tan sonra insan rakamlarada, pastalara da alışıyor..
    ytd

7. Şu forumlarda bir çok faydalı insanla tanıştım! Gerek teknik gerek temel bilgi donanıma sahip!
    Hepsinden birşey edindim, öğrendim, sordum soruşturdum!
    Hepsinden razı olsun ve bende olan sabrı da üstüne koydum, zaten en önemlisi de o sabır sanırım ve disiplinli staretejini de uygulamak kalıyor! Zor olan sabır kısmıydı onda bende fazlası ile var şükür! Ytd

8. Sabırsızlara sabretmeyi öğretmenin en kolay yolu nedir diye sorsalar
    Derim ki,
    Biran önce zengin olmayı düşünme ve borsaya toplu para yatırma derdim.
    Misal hisse senedi almayı planladın diyelim.
    Birikmiş yada birikinti parayı asla gömme
    Her ay düzenli olarak prim öder gibi, elini zora sokmayan bir meblağı belirle ve fiyata bakmaksızın o gün gelince belirlediğin lot kadar alım yap sonra hiç ekrana bakma, taa ki öbür ay aynı gün gelene kadar.
    Mesela 50 lot her ayın 1.de 50 lot al at kenara, aradan 10 yıl geçince bayağı bi lot birikmiş olduğunu görürsün

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

Sayfa 381/841 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •