Sayfa 381/638 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481 ... SonSon
Arama sonucu : 5099 madde; 3,041 - 3,048 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1. Gerçi tabandan alım nerdeyse günlük işlemin %60-70 gibi

2.  Alıntı Originally Posted by Berata Yazıyı Oku
    77 ilk 3 ay dahil mi yoksa sadece 2. Ci 3 aylık mı sadece 2.3 aylık ise muhteşem
    Ve tavan kapatmasına baktım ortalama taban ın 50 üstü
    2.3 aylık şeklinde bildirmişler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,440
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,178
    bir arkadasımızın bana şu verileri açıklamasını istiyorum

2020 yılı 6 aylık dönemde bir önceki yılın aynı dönemine nazaran, satışlarda % 24 , maliyetlerde ise % 21 oranında bir artış
    meydana gelmiştir

---------------------------659.378.488 ---- 531.664.438------
    Satışların maliyeti 12 -(466.578.037) ----- (386.392.319)
    75 milyon vs 12 mılyon burda bir çelişki var
    asıl demek istediğim şudur;
    FİNANSAL VERİLERDE OYNAMA MI VAR? KAPASİTE OLARAK -Ortaklığın Çayırova'daki tesislerinde şekerleme, sakız, cikolata, tatlandırıcı ve aroma üretilmektedir.
    Tesislerimizde genellikle üç vardiya halinde çalışılmaktadır. 2020 yılı 6 aylık hesap döneminde kapasite
    kullanım oranı şekerlemede %25, sakızda % 20, çikolatada % 6 , tatlandırıcıda % 23 ve aromada % 1 olmuştUR YANİ TAM KAPASİTE ÇALISMIYOR KENT EKSTRA FABRIKADA YAPMAK İSTİYOR FAKAT KARIMIZ CİDDİ ARTTI PATRON SİZCE FİNANSAL VERİLERLE OYNAMA YAPIYOR MU? YADA DAHA ÖNCEKİ VERİLERDE KAR GİZLEME Mİ YAPILDI?
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

5. Çok basit bir örnek geçen sene 6 ince uzun sakız paketi önce 50 krş sonra 75 krş şimdide 6 yerine 5 adet li paket 1 lira satılıyor
    Dediğiniz gibi rakamlarda girdi çıktı oranı o şekilde ise mutlaka düşük gösterme yapılmıştır .yukarıda bahsttiğim örnekte ise başlangıca göre hesaplanırsa fiyat ne kadar artmış olduğu buna benzer bir gofret muadil olayda ise fiyat yakalansın diye yavaş yavaş ürünün ebatı dşürülmüş örnekleri mevcur illle o bu firma değil hepsi

6. Taban serilerinin sona erdiği günde muhteşem bir bilanço gönderdi....!!!

Ben zamanında süs tavukçulğu yaptım....Piyasada canlı tavuk 20 tl ama süs tavuklarında fiyatı 20 bin tl olan vardı....!!!

Borsada böyle sığ hisselerde böylesine ASTRONOMİK fiyatlamalar oluyor....Herkes KENT i bu şekilde değerlendirmelidir....!!!

Bu tür hisselerde terse yakalanırsanız OCAĞINIZ SÖNEBİLİR....!!!

Kazana da voleyi vurabilir....Bunları bilerek bu tür hisselerde işlemler yapınız...!!!

7. GÖKAY5 GÖKAY5 şu an forumda
    Yeni Üye

Duhul
    May 2020
    Gönderi
    49

Alıntı Originally Posted by trader42 Yazıyı Oku
    biz o ortalık karıştırmaya çalışan arkadaşı hiç mühimsemedik bile. Tam aksine hisse sayımı artırdım
    zaten bedellı haberı cok eskılerde gelmıstı.o tarıhte kımse cıddıye almamış.ne zaman dıllendı haber o zaman revaçta olmuş.

Yatırım haberı geldıgınde hısse 190 cıvarlarındaydı.Bedelli haberindede 250 ler civarı..o tarıhten berı toplarım sevdıgım ınsanlara anlatırım.
    Esas fırtına ruchanlar acılınca kopacak.demedı demeyın.

190 LARDAN BERİ MİLLETE ALIN ATIN KENARIYA DEMEKTEN BIKMISTIM ZAMANINDA .GERIYE DONUP BAKTIM SIMDI...HARBI HARBI 5 MAYISTA BAYA BAYA YAZMISIM.SPK CEZA VERIR MI UYUZ OLDUM SIMDI ....

Korkmayın spk, siz alın dediğiniz zaman tam o günlerde satım yaparsanız ceza gelir yoksa dokunmaz
     Alıntı Originally Posted by GÖKAY5 Yazıyı Oku
    GÖKAY5 GÖKAY5 şu an forumda
    Yeni Üye

Duhul
    May 2020
    Gönderi
    49

Alıntı Originally Posted by trader42 Yazıyı Oku
    biz o ortalık karıştırmaya çalışan arkadaşı hiç mühimsemedik bile. Tam aksine hisse sayımı artırdım
    zaten bedellı haberı cok eskılerde gelmıstı.o tarıhte kımse cıddıye almamış.ne zaman dıllendı haber o zaman revaçta olmuş.

Yatırım haberı geldıgınde hısse 190 cıvarlarındaydı.Bedelli haberindede 250 ler civarı..o tarıhten berı toplarım sevdıgım ınsanlara anlatırım.
    Esas fırtına ruchanlar acılınca kopacak.demedı demeyın.

190 LARDAN BERİ MİLLETE ALIN ATIN KENARIYA DEMEKTEN BIKMISTIM ZAMANINDA .GERIYE DONUP BAKTIM SIMDI...HARBI HARBI 5 MAYISTA BAYA BAYA YAZMISIM.SPK CEZA VERIR MI UYUZ OLDUM SIMDI ....
    Borsada fiyat yoktur , trend vardır.Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sayfa 381/638 İlkİlk ... 281331371379380381382383391431481 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •