Sayfa 382/1000 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482882 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 3,049 - 3,056 arası.

Konu: Mevduat Cafe

Umudum kalmadi dolarda. S400 ile ilgili çözüm bulunmuş. Tek umudum faizi 400 puan indirmeleri. Indirdikleri zaman satacam

2.  Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Umudum kalmadi dolarda. S400 ile ilgili çözüm bulunmuş. Tek umudum faizi 400 puan indirmeleri. Indirdikleri zaman satacam
    Senin maliyet kacti hocam

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Doların ruhuna fatiha, yüksekten alanlara geçmiş olsun. Fırsat maliyeti ile birlikte pahalıya patladı.

4. Konu dışı olacağı için baştan özür dilerim. Dolarcı dayanışması adına hoşgörünüze sığınarak yazıyorum.

120 dairelik bir sitede 3 yıldır, İZSU tek sayaçtan her dairenin süzme (ara sayaç ) sayacı okunarak , gelen fatura ile dairelerin toplam tüketimi hesaplanarak ödeme fişi gönderiliyordu. Bugün gönderilen ödeme fişinde sıfır tüketime ( 3 aydır dairem boş ve su vanadan kapalı ) karşılık 12,59 tl. ödeme yazılmış. Yöneticiyi aradığımda ; '' evet siz su kullanmamışsınız , ancak denetçilerin aldığı karar gereği , artık su faturasında yazan - atık su - çevre temizlik vergisi - katı atık toplama ve bertaraf bedeli - kalemleri toplanarak daire sayısına bölünüyor. Sadece temiz su tüketimi sayaçtan okunarak faturalandırılıyor. '' dedi.

Kullanmadığım suyun atık su bedeli mi olur. Sonra 3 çeşit ( 2+1 , 3+1 ve dükkanlar ) daire var. 80 metrekare olan ile 140 metrekare olana eşit çevre temizlik, katı atık vb. olur mu ? Bu konuda sulh hakimine dava açsam en az 8 ay sürecek ve atı alan üsküdarı geçecek. Savcılığa suç duyurusunda bulunsam - benim işim değil, mahkemeye git - diyecekler gibi.

Acaba parayı ödedikten sonra Kaymakamlık Tüketici hakem heyetine müracaat etsem karar alınır mı ? Bu tip tecrübe yaşayan var mı ?

Alıntı Originally Posted by frappe Yazıyı Oku
    Senin maliyet kacti hocam

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    2.93 ve 3.78

Webster su konuda hakli. Uzun süreli dolar olmamali.yoksa mevduat ile ayni duruma geliyor

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Webster su konuda hakli. Uzun süreli dolar olmamali.yoksa mevduat ile ayni duruma geliyor
    Webster sabah dolar alıp akşama fona geçiyor.
    Arkadaş beceriyor.
    Biz arkasından bakıyoruz rakamların.
    Aslında strateji yapmak lazım.
    Selamlar.
    Son düzenleme : jmk99; 04-07-2019 saat: 12:43.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Bir de fonlarda da strateji lazım.
    FIL işi bitti gibi.
    Bize alternatif lazım arkadaşlar.
    Belki korumalı A tipi borsa fonu.
    Selamlar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 382/1000 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •