Sayfa 383/891 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483883 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 3,057 - 3,064 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    son bir yılda giren kimse şikayet etmesin beklentilerin çok ötesinde bir yükseliş yaptı
    Bir yıldan biraz fazla oldu,0,41 den beri buradayım.Olmadık zamanlarda ortaya çıkman gerçekten çok enteresan..

2. kaya gazi maliyetli ve cevreye zararli abd de
    yerlesim yerlerine yakin uygulamasi yasak maliyetli bir yontem
    3 sene onceki yalanlari
    bunlarin en iyi bildigi is hirsizliktir baba meslegi
    hirsizlik babadan ogula gecer

3. her ne kadar kagit uzerinde borsanin en ucuz holdingi olsada masa sandalye bir holding icin pahali
    bir yilda 3e katlayan bir ihlas holdingten bahsediyoruz ve yine yalan haberler piyasada
    15 centi gecti dikkatli olmakta fayda var

4.  Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Bir yıldan biraz fazla oldu,0,41 den beri buradayım.Olmadık zamanlarda ortaya çıkman gerçekten çok enteresan..
    Son derece önemli bir tespit.Borç içinde olan, neredeyse batık olan şirketler anormal fiyatlara yelken açarken bu hisse için kötümser yaklaşımlarda bulunmak anlaşılır bir durum değil.

yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Son derece önemli bir tespit.Borç içinde olan, neredeyse batık olan şirketler anormal fiyatlara yelken açarken bu hisse için kötümser yaklaşımlarda bulunmak anlaşılır bir durum değil.

yatırım tavsiyesi değildir.
    "kötümser yaklaşımlarda bulunmak" mı.. buna ancak tebessüm edilir. http://gazetearsivi.milliyet.com.tr/...las%20Holding/ adresteki ihlas haberlerini bir inceleyin. yaşı yetenlerin hafızası canlansın. bilmeyen ihlas holding in kirli geçmişini azıcık öğrensin. ben 1997 yılından beri takip ediyorum. bunlara boşuna iblis demiyorum. iblisle bile yarışırlar.. 1994 yılında şimdinin döviz kuruna endexlendiğinde yaklaşık 60 liradan halka arz edilmiş, binbir vaat ile. bu zamana kadar ne yapmış peki? bu sorunun tek cevabı var: "soygun"

6.  Alıntı Originally Posted by kararlı Yazıyı Oku
    "kötümser yaklaşımlarda bulunmak" mı.. buna ancak tebessüm edilir. http://gazetearsivi.milliyet.com.tr/...las%20Holding/ adresteki ihlas haberlerini bir inceleyin. yaşı yetenlerin hafızası canlansın. bilmeyen ihlas holding in kirli geçmişini azıcık öğrensin. ben 1997 yılından beri takip ediyorum. bunlara boşuna iblis demiyorum. iblisle bile yarışırlar.. 1994 yılında şimdinin döviz kuruna endexlendiğinde yaklaşık 60 liradan halka arz edilmiş, binbir vaat ile. bu zamana kadar ne yapmış peki? bu sorunun tek cevabı var: "soygun"
    aynen katiliyorum arabayi bisiklete ceviren holding

7. Geçmişte yaşanmışlara itibar etmiyorum.Geçmişte bu konularla ilgili çok değerlendirmeler yapıldı.Geleceğe bakıyorum.Mesale bu hes konusu nasıl sonuçlanacak bekliyoruz.

8. Yatırım üstüne yatırım gelebilir .

Sayfa 383/891 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •