Sayfa 383/841 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483 ... SonSon
Arama sonucu : 6721 madde; 3,057 - 3,064 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bilmem mi bizim tahtaciyi, daha önce beni suyuniçine gömdü çok zalım oynuyor kerata gram öptürmüyor.
    Evlat olsa sevilmez de işte napalım bulaştık bi kere
    Bu sefer yanına banyo takımı, kese, sabun falan alsaydın 🤣

İlk gün şok esnasında yazdıklarım harici! Neydi onlar! Snorkel, scuba, palet, şamdel, zıpkın ha bir de yedek şort lazımdı, Ytd

2. Bu sefer fena dalış yapıyo tahtaci emmi bir haftada yüzde 20 vurdu, acaba birini şortsuz mu yakaladı diye aklımdan geçmiyor değil

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bu sefer fena dalış yapıyo tahtaci emmi bir haftada yüzde 20 vurdu, acaba birini şortsuz mu yakaladı diye aklımdan geçmiyor değil
    Sanmıyorum hocam bunun regl dönemleri oluyor bazen! Ortamda buna gayet müsait görüldüğü üzere sinirlere oynuyor şuanda!
    Ayrıca takaslarda yatırım ve emeklilik fonları satıyor görünüyor ya da öyle gösteriliyor!
    Açıkcı olsa böyle gösterilir miydi bilemem karşılayanda tahtanın eski baş sahibi garan yardımcısı ak ama genel ilk 6 toplam aynıya yakın 750-780
    Birbirlerini sıkıştırmıyorlarsa cep to cep sanki!
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Bu tahtaya montanlı giren 100 kere düşünür sıkışabileceğini! Zammında sokullu paşa vardı! Onu gören başka bir güç varsa sıkıysa girsin!
    Bunlar kendileri çalıp kendileri oynuyorlar köçekler gibi! Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bu tahtaya montanlı giren 100 kere düşünür sıkışabileceğini! Zammında sokullu paşa vardı! Onu gören başka bir güç varsa sıkıysa girsin!
    Bunlar kendileri çalıp kendileri oynuyorlar köçekler gibi! Ytd
    Desen ki halka açıklık hiç yok, piyasada lotu yok, bunların hiçbiri yok!
    bak sokullu paşanın nefesini kestiler! Belki de danışıklı dövüştü! Herşey olabilir.
    Bilanço kötü geldi, iki gün hacimde ilk iki ile dikkatleri üstüne çekti, gelen güzel karla da ortamı büyüledi sonra milleti kitlesi! Olay bu sanırım…Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bu sefer fena dalış yapıyo tahtaci emmi bir haftada yüzde 20 vurdu, acaba birini şortsuz mu yakaladı diye aklımdan geçmiyor değil
    Yedek şortu ben suda kalıyor ya üşütme diye söyledim! Tabi senin aklın borsadaki şortta 🤣 Ytd

7. Pişik olmasın sonra su toplar neme lazım! Ytd

8. Yörük Hc senin denemelerin oldu mu hiç? Yoksa Bozkurt Hc ya tüp, şamdel falan lazım olur diye mi takılıyorsun 😊 Ytd

Sayfa 383/841 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •