Sayfa 383/631 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483 ... SonSon
Arama sonucu : 5047 madde; 3,057 - 3,064 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Soooome-where o-ver the raaaain-boooow
    Gönderi
    4,384

2. İşctr ye girmeye cesaret edemeyen arkadaşlara 4 farklı hisse önerebilirim. 1 Akbank 2 THYAO 3 EKGYO 4 Ereğli. Bunların dördüde şu an gerçekten ucuz. Ancak biraz beklemeniz gerekebilir maksimum 3-4 ay. İşctr ile vedalaştığımda bunlardan biri ile devam etmeyi düşünüyorum. İşbankası şu an enerji yatırımlarını çeşitlendirmesi gerekir. Mevcut durumda elektrik üretiminin büyük bölümü Jes , Jes diğer alternatiflere göre (Ges , Res) üretimi daha maliyetlidir. Enerjide Şişeyi yakalaması minimum 5 yılı bulur. Bu en iyimser tahmindir. Enerji üretimini iyi bilirim. İşctr nin mevcut en büyük beklentisi yeni kurulacak şirket ve bunun halka arzıdır. Burada halka arz esnasında yapılacak yeniden değerlemeler ve piyasa çarpanları bankanın hisse fiyatında çok önemli belirleyici unsurlar olacaktır.

İlgili kurumlara müracaat olmaması insanı kuskulandiriyor.
    En azından ilgili şirketin kuruluşu yapılabilirdi.
    Şirket kurmak birkaç günde olabilecek bir şey.
    Sagliklar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,384
     Alıntı Originally Posted by Stock trader Yazıyı Oku
    İşctr ye girmeye cesaret edemeyen arkadaşlara 4 farklı hisse önerebilirim. 1 Akbank 2 THYAO 3 EKGYO 4 Ereğli. Bunların dördüde şu an gerçekten ucuz. Ancak biraz beklemeniz gerekebilir maksimum 3-4 ay. İşctr ile vedalaştığımda bunlardan biri ile devam etmeyi düşünüyorum. İşbankası şu an enerji yatırımlarını çeşitlendirmesi gerekir. Mevcut durumda elektrik üretiminin büyük bölümü Jes , Jes diğer alternatiflere göre (Ges , Res) üretimi daha maliyetlidir. Enerjide Şişeyi yakalaması minimum 5 yılı bulur. Bu en iyimser tahmindir. Enerji üretimini iyi bilirim. İşctr nin mevcut en büyük beklentisi yeni kurulacak şirket ve bunun halka arzıdır. Burada halka arz esnasında yapılacak yeniden değerlemeler ve piyasa çarpanları bankanın hisse fiyatında çok önemli belirleyici unsurlar olacaktır.
    Ben bunu kullaniyorum..
    https://www.kalekilit.com.tr/tr/kale-celik-kasa/celik7

5. https://www.ensonhaber.com/dunya/abd...isi-kolaylasti

Oralardan buraları yarım yamalak bilgileri ile yorumlamaya kalkışanlar var. Birazda oraları bize yorumlasalar.... Allah'ın işi işte elinde olmayan şeyler ile ilgili büyük ahkamlar keserken iyi düşünmek lazım....
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,384

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gönderi
    4,384
    Eskiden her hafta Para ve Ekonomist, her ay da Capital, Fortune, Business World, inBusiness ve CEO Life okurdum. Okumayinca daha faydali olduklarini fark ettim. Yalan dünya.

8. güzel bir tesbit.onlar sadece istatistiki bilgiler için faydalı.1 ay önce Bloomberg gece yayininda tanınmış bir ekonomist sigorta sektöründen uzak dururum dedi ve 1/2 güne kalmadan sigorta sektörü uçtu..
     Alıntı Originally Posted by Depeche Mode Yazıyı Oku
    Eskiden her hafta Para ve Ekonomist, her ay da Capital, Fortune, Business World, inBusiness ve CEO Life okurdum. Okumayinca daha faydali olduklarini fark ettim. Yalan dünya.
    CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 383/631 İlkİlk ... 283333373381382383384385393433483 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •