Sayfa 384/490 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484 ... SonSon
Arama sonucu : 3919 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: AKENR - Akenerji Elektrik Üretim A.Ş.

1. İspanyol senin hesap hacklenmedi değil mi ?

Sensin yani şu 4 işlemi bile yapamayan ispanyolsun...
    Bak ona göre yazacam...

2. Ama şaka maka seninkiler çeklere güzel itelemiş.. offff 12 dolar ne ya

Sen de bizi aylardır 2 dolar diye kandırıyorsun..

3.  Alıntı Originally Posted by Siesta Yazıyı Oku
    Benim de öyle bir beklentim vardı bir zamanlar ama bu .... soylarının bir dediği bir dediğini tutmadığı için artık takılmıyorum.

Cez'e hisse devrinde gereken yerleri gördüler ve çağrı muafiyeti aldılar.
    Akcez halka açık da degil üstelik. Satarken ikisi birlikte satacaklardı, sonra akkök vazgeçti,cez sattı.

Şimdi akenerjiyi de tek tek ayrı kişilere satarlarsa yine çağrı muafiyetinden yırtabilirler. Kanunun arkasından dolaşmak gayet mümkün. O zaman da isterse hisse başı 10 dolara satış olsun, bize faydası olmaz
    Cez in akcezdeki payını satması halka açık olmadığı için muafiyet alabilir cez akenerjideki payını satarsa muafiyet alırmı önemli nitelikteki işlem sayılabilir ortaklık yapısı değişecek.

Alıntı Originally Posted by 2onur2= Yazıyı Oku
    Cez in akcezdeki payını satması halka açık olmadığı için muafiyet alabilir cez akenerjideki payını satarsa muafiyet alırmı önemli nitelikteki işlem sayılabilir ortaklık yapısı değişecek.
    Akcezde zaten %50 50 ortaklar. Cagri olmayacakti
    Soylemek istedigim , dinckokler akcezdeki paylarini satmaktan vazgecti. Akenerjideki payini satmaktan da vazgecebilirler.

Oyle bir durumda sadece %37.5 hisse el degistirecegi icin cagri muafiyeti olabilir

5.  Alıntı Originally Posted by Siesta Yazıyı Oku
    Akcezde zaten %50 50 ortaklar. Cagri olmayacakti
    Soylemek istedigim , dinckokler akcezdeki paylarini satmaktan vazgecti. Akenerjideki payini satmaktan da vazgecebilirler.

Oyle bir durumda sadece %37.5 hisse el degistirecegi icin cagri muafiyeti olabilir
    Cez ben hisselerimi satıyorum derse diçköklere ön alım hakkı doğuyor almıyorum derse akcezdeki gibi torunlar enerji gibi talip çıkabilir halka açık şirketler iştirak hisseleri konusunda epey hızlı davranabiliyorlar diçköklere böyle bir talep gelirse hakim ortak konumuna yükselirler o zaman farklı bir süreç işliyecektir.

Cez ben hisselerimi satıyorum derse diçköklere ön alım hakkı doğuyor almıyorum derse akcezdeki gibi torunlar enerji gibi talip çıkabilir halka açık şirketler iştirak hisseleri konusunda epey hızlı davranabiliyorlar diçköklere böyle bir talep gelirse hakim ortak konumuna yükselirler o zaman farklı bir süreç işliyecektir.
    Ölme eşeğim ölme...

Sen beni dinle

Cez de dinçkökler de , ikisi birden def olup gitmeden sana bana faydası olmaz bu satışın.

7. Yıllardır bekleyenler için zor bir durum çukurovada yüksek fiyatan aldım iyi firma diye düştüde düştü zararda zarar uzanlar eletrikten beter çarptı. Aktaş zarardan kara geçti aldık bi zarar etti sattık sonra ful kar uçtu gitti bakakaldık sonra borsa dışı umarım burdada çarpılmayız.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu'nun 01.09.2022 tarih ve 11159-39 sayılı kararı ile, Şirketimizin bağlı şirketi olan Ak-El Kemah Elektrik Üretim A.Ş.'ye ait Kemah Barajı ve Hidroelektrik Santrali projesine ilişkin EÜ/2041-8/1453 sayılı 01.04.2009 tarihli lisansı kapsamındaki hak ve yükümlülüklerin askıya alınmasına ve faaliyetlerinin durdurulmasına, söz konusu lisansın askıya alınması kapsamında Şirketimize Su Kullanım Hakkı Anlaşması'nın ("SKHA") iptal edilmesi kararına ilişkin bahse konu iptal kararının kaldırılması ve/veya davanın reddi ya da projeye ilişkin yeni SKHA'nın Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'na sunulması için Kurul karar tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre verilmesine, daha sonra ise bu sürenin 1 (bir) yıl süre ile uzatılmasına karar verildiği 06.09.2022 ve 19.09.2023 tarihli özel durum açıklamalarımızla kamuya duyurulmuştu.

Elektrik Piyasası Dairesi Başkanlığının 16.01.2024 tarihli ve E-77386926-110.01.01.01-837963 sayılı Başkanlık Makamına müzekkeresi çerçevesinde; Akel Kemah Elektrik Üretim A.Ş.'ye Erzincan ili Kemah ilçesinde kurulması planlanan 202,15 MWm/ 197,90 Mwe kurulu gücündeki Kemah Barajı HES projesi için verilen 01/04/2009 tarihli ve EÜ/2041-8/1453 numaralı üretim lisansı ile ilgili olarak; Akel Kemah Elektrik Üretim A.Ş. tarafından DSİ Genel Müdürlüğü ile imzalanan 05/01/2024 tarihinde imzalanmış olan yeni SKHA'nın EPDK'ya sunulmuş olması nedeniyle Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu'nun 18/01/2023 tarihli ve 12354-5 sayılı kararı ile, EPDK'nın Akel Kemah Elektrik Üretim A.Ş.'nin yükümlülüklerinin askıya alınmasına ilişkin 07/09/2023 tarihli ve 12055-12 sayılı Kurul Kararının 18/01/2024 tarihinden itibaren kaldırılmasına karar verilmiştir.

Saygılarımızla

Yıllardır bekleyenler için zor bir durum çukurovada yüksek fiyatan aldım iyi firma diye düştüde düştü zararda zarar uzanlar eletrikten beter çarptı. Aktaş zarardan kara geçti aldık bi zarar etti sattık sonra ful kar uçtu gitti bakakaldık sonra borsa dışı umarım burdada çarpılmayız.
    Tamam, kepez cukel uzan olayinin nasil oldugunu, nereden nereye geldigini hatirlarsin.

O dönem uzanı bitirdiler. Ülkeye adım atamıyor.

Aydın doğan şimdi nerede?

Kim bitirdi bunları?

Bunlardan sonra iktidarla kim kavga etmeye başladı?

Mavi marmara, davos, 17/25 aralik ,gezi ,15 temmuz... bunlari hangi kesimler destekledi?

Akenerjinin pisliğini KOÇ ailesinin yapi kredisi toplamadi mı?

Bağlantıyı kur....

Bence Dinçkokler gitmeden bu sirkete gün yüzü göstermez reis.

Satsın kurtulsun...

Sayfa 384/490 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •