Sayfa 385/996 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485885 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 3,073 - 3,080 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Emekli maaşını taşırken konuşacaksın. Yoksa hepsi alır
    Akbank, Yapı Kredi, Halkbank, En Para, TEB almıyor, sormadım bile.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2. TRT1 den Ersoy Dede isimli iyi aile çocuğu. Faşo ağa.

"Aşı zorunlu olmayacaksa da zorlayıcı olmalı"

https://m.star.com.tr/yazar/asi-zoru...-yazi-1598272/

3.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Emekli veya yakını emekli arkadaşlar , şubat ayında maaş aldığım bankayı değiştireceğim. Promasyonu yüksek , eft - havale ücretsiz en iyi banka hangisidir ? Tecrübe edenlerden tavsiye almak istiyorum.
    Sayın Ressam,son 6 yılda sırasıyla mecburiyetten 3 ay Halkbank sonrasında Şekerbank 6 ay kadar (cüzi eft ücreti almaya başlayınca bıraktım )sonrasında sadece 1 gün Garanti Bankası,(yalan söylediler,internet üzerinden yapılan havale-eft ücretsiz diye,ücret çıkıp,ben soruncada;o miktarı tüm bankalar alıyor dediler)sonrasında yaklaşık 2.5 yıl qnb Finans bank(ben gayet memnundum,başka atm lerden sınırsız ücretsiz para çekme hakkını ayda 3 e indirince terk ettim onları)şu anda Denizbank;internet üzerinden havale-eft ücretsiz,bunlarda sınırsız atm özelliğini 3 e indirdi ama ben yoruldum banka değiştirmekten ,ayrıca diğer büyük bankalar bir şekilde yapılan işlerden ücret alma yolunu seçiyor.Hizmet olarak bana sorarsanız bulunduğum şehir için;qnb Finans bank en iyileriydi.

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    TRT1 den Ersoy Dede isimli iyi aile çocuğu. Faşo ağa.

"Aşı zorunlu olmayacaksa da zorlayıcı olmalı"

https://m.star.com.tr/yazar/asi-zoru...-yazi-1598272/

Devir bunları devri olmasa, ben bir güzel buna saydırırdım da neyse.

Ulan, 170 milyon doz aşıyı buldun 3 ay içerisinde ve bu aşıları yaptın da iş HES koduna mı kaldı?

Töbe töbe...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

5.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Sayın Ressam,son 6 yılda sırasıyla mecburiyetten 3 ay Halkbank sonrasında Şekerbank 6 ay kadar (cüzi eft ücreti almaya başlayınca bıraktım )sonrasında sadece 1 gün Garanti Bankası,(yalan söylediler,internet üzerinden yapılan havale-eft ücretsiz diye,ücret çıkıp,ben soruncada;o miktarı tüm bankalar alıyor dediler)sonrasında yaklaşık 2.5 yıl qnb Finans bank(ben gayet memnundum,başka atm lerden sınırsız ücretsiz para çekme hakkını ayda 3 e indirince terk ettim onları)şu anda Denizbank;internet üzerinden havale-eft ücretsiz,bunlarda sınırsız atm özelliğini 3 e indirdi ama ben yoruldum banka değiştirmekten ,ayrıca diğer büyük bankalar bir şekilde yapılan işlerden ücret alma yolunu seçiyor.Hizmet olarak bana sorarsanız bulunduğum şehir için;qnb Finans bank en iyileriydi.
    Sevgili Watcher,

Ben 30 senedir Isbnk'la calisirim, sana da tavsiye ederim.

Sadece yonca'dan uzak dur derim.

6. Aşıların bir üretim protokolü ve standardı vardır. Faz3 aşaması bakın kaç yılda tamamlanıyor? Ortalama 7 yıl. Peki hangi aşılar Faz3 aşamasını tamamladı? Hiçbiri. O zaman zorla aşı yapılmalı diyen herhangi birisi kesinlikle ilaç ve aşı firmalarından rüşvet alıyordur. İsteyen gönüllülük esasına göre riskini alıp deneysel aşısını yaptırsın. Aşı yapınca korunacağını düşünen buyursun yaptırsın. İstemeyen, risk almak istemeyen deneysel aşı yaptırmasın. Faz3 tamamlanmasını bekleme özgürlüğüne sahip olmak istiyorum diyene laf söyleyen faşisttir.

Buyrun resmî global evrensel aşı üretim fazları.

Türk Mikrobiyoloji Derneği
    Kaynak: https://twitter.com/tmc_online_/stat...038713858?s=21

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Devir bunları devri olmasa, ben bir güzel buna saydırırdım da neyse.

Ulan, 170 milyon doz aşıyı buldun 3 ay içerisinde ve bu aşıları yaptın da iş HES koduna mı kaldı?

Töbe töbe...

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Sevgili Watcher,

Ben 30 senedir Isbnk'la calisirim, sana da tavsiye ederim.

Sadece yonca'dan uzak dur derim.
    Düz bankacılık işlemleri açısından iyi ama yatırım için kullanacaksanız tavsiye etmem.
    Bankacılık sektöründe en rahatsız olduğum şey. Bankanın kaç yıllık müşterisi olup olmadığınızın zerre kadar umurlarında olmaması.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Is bankasının kapısının önünden geçmem, karşı kaldırıma geçerim, sizlere mani olmayayım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 385/996 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •