Sayfa 385/910 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485885 ... SonSon
Arama sonucu : 7275 madde; 3,073 - 3,080 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1. 0.13 ten rüçhan açıp onda bile yüzde 50 zarar yazan rüçhan ben görmedim ilginç yatırımcısını bu kadar küstüren kağıt firma yoktur sanırım.trabzonspora rüçhandan giren parayla değerinin yüzde 66 sı kadar para girecek nerdeyse aslında şirket hisse için çok olumlu bir durum mevcut ama yatırımcı kazanmasın diyenler hissede resmen operasyon çekiyor çekti bile yüzde 50 rüçhan düşürüp bedelli açıkladıktan sonra 1.50 den 1.04 e düşürüp amaç belli bakalım ...

ASUS_T00J-D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bmeks eşittir tsporrr gerisi hikaye

3.  Alıntı Originally Posted by emre faiz61 Yazıyı Oku
    Bmeks eşittir tsporrr gerisi hikaye
    galatasaray,fenerbahçe,beşiktaş sanki bunlar trabzondan farklı .
    ayrıca bmeks dediğiniz orta çaplı awmlerde şubeleri bulunan 30..40 bilemediniz 50 tane mağazası olan bir işletme yarına başkası açılır.geçer gider ama 4 büyükler her zaman bir markadır ve bu markalar küllerinden yeniden doğabilir çok büyük süprizler yapabilir.trabzon matamatiksel olarak şampiyonluk adayı bile sayılır gün gelir katarlı ortak bulur başka sponsor bulur yoluna devam edebilir örnekleme çok yanlış olmuş.ortada spknın onayladığı ve sonuçta kasaya öyle yada böyle patron yada yatırımcı parayı koyacak kasa dolacak 200 trilyon eski para ile para girecek kasaya................

4.  Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    mevzu bunlar değil. bedelliyi 1 tl den veriyorlar.
    alacaksan zaten şuan alış verip 1.02 den alabiliyorsunuz. hiçbir cazibesi yok bedellinin
    o yüzden...
    0.07 den rüçhan satıp 1.02 yi yakalayıp alırsan bedelliye göre 0.05 ucuza alıyorsun hatta... Bedelli de 1₺+0.07 para ödeyip 1.02 olan hisseyi niye alayım ki... Rüçhan satıp yeni kağıt almak daha karlı

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. ayrıca herşey ortada 12 yıldır düşen hisse geldiği yer ortada alan alsın satan satsın bedelli katılan katılsın katılmayan katılmasın herkes görüşünü yazsın kimse kimseye inanıp güvenip asla alım satım yapmasın ..yazdıklarım kendi şahsi düşüncelerimdir asla yatırım tavsiyesi içermez..tavsiyem aracı kurumunuzdan destek alınız bedelli için..

6.  Alıntı Originally Posted by hasandemir Yazıyı Oku
    galatasaray,fenerbahçe,beşiktaş sanki bunlar trabzondan farklı .
    ayrıca bmeks dediğiniz orta çaplı awmlerde şubeleri bulunan 30..40 bilemediniz 50 tane mağazası olan bir işletme yarına başkası açılır.geçer gider ama 4 büyükler her zaman bir markadır ve bu markalar küllerinden yeniden doğabilir çok büyük süprizler yapabilir.trabzon matamatiksel olarak şampiyonluk adayı bile sayılır gün gelir katarlı ortak bulur başka sponsor bulur yoluna devam edebilir örnekleme çok yanlış olmuş.ortada spknın onayladığı ve sonuçta kasaya öyle yada böyle patron yada yatırımcı parayı koyacak kasa dolacak 200 trilyon eski para ile para girecek kasaya................

Başkan bu işin içinde boş yapma bu kağıt 0.60 ları görecek merak etme Ağaoğlu batak bir işadamı burdan kurtaracak bunlar çete öğrenirsin yakında 0.60 larda kim haklı göreceğiz ama karakter? Bedellinin elinde patladığını bilmiyor

7.  Alıntı Originally Posted by because Yazıyı Oku
    Acil yardım;
    diyelim ki hiç tspor hissem iz yok...
    şuan tahtada yazılı tsporR yi alabiliyormuyuz?
    tutki 10.000 adet tsporR aldık. 0.070 ten 700 tl
    yapar...
    almış olduğumuz 10.000 tsporR lerden
    20.000 lot 1tl den alabiliyormuyuz. muhtemelen
    oluyor. Bu şartlarda;
    tsporR 0.070 den X 10.000= 700 tl
    sonra bedellisi 20.000X1=20.000 tl
    toplamda 20.700 tl'ye 30.000 lot tspor
    oluyor. sonuçta: 20.700tl÷30.000lot= 0.69 tl
    maliyet 0.69 inanılmaz...
    şu an rüçhan alıp bedelliye
    katılmak muhteşem... işi bilen biliyor...
    bu hesap külliyen yanlış, senin matematik bilgin ilkokul seviyesi bile değil ama buna rağmen borsadan para kazanma peşindesin, işte ben bunu anlamaktan acizim, eğitim seviyesi ilkokulun bile altında olan senin gibi biri nasıl olur da borsadan para kazanmaya çalışabilir yahu? Burada tamamen yanlış bir tavsiyede bulunmuşsun lütfen bunu düzelt.

elinde 20000 hisse olacak 30000 değil, hisse başına maliyetin 20700 : 20000=1.035 tl yani spot ile aynıdır
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
     Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    bu hesap külliyen yanlış, senin matematik bilgin ilkokul seviyesi bile değil ama buna rağmen borsadan para kazanma peşindesin, işte ben bunu anlamaktan acizim, eğitim seviyesi ilkokulun bile altında olan senin gibi biri nasıl olur da borsadan para kazanmaya çalışabilir yahu? Burada tamamen yanlış bir tavsiyede bulunmuşsun lütfen bunu düzelt.

elinde 20000 hisse olacak 30000 değil, hisse başına maliyetin 20700 : 20000=1.035 tl yani spot ile aynıdır
    ilkokul kelimesi biraz ağır oldu... neyse önemli
    değil... işlem değilde prosedürde yanlış düşünmü
    şüm. haklısın 10.000 tsporR aldığında bu rüçhanları %200 den 20.000 tspor olacak... buda
    seninde belirttiğiniz gibi 1.035 tl ye tekabül ediyor.
    kafamız o kadar karışık ve yorgun ki sanki 10.000 de tspor varmış gibi yanlışlıkla toplamda 30.000 adetten hesaplıyoruz.
    haklısın... kafamız yerine geldi. tesekkürler...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

Sayfa 385/910 İlkİlk ... 285335375383384385386387395435485885 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •