Onemli Gunler Banner
Sayfa 386/1004 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486886 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 3,081 - 3,088 arası.

Konu: Viop LV

1.  Alıntı Originally Posted by abicim Yazıyı Oku
    eline sağlık Achiles abey. neresinden bakarsam bakayım 324 usd nin geçilmemesi sonucu çıkıyor ben de derin bir düzeltme gelmeden. hatta daha da ötesine gidip 125 usd nin de kırılması gerektiğini düşünüyorum linç edilme korkusundan dile getiremiyorum abey. kal sağlıcakla...
    Geçer ama o zamana kadar kim dökülmeden kalabilir, kimler sağlam kalır ya da neler yaşarız onu bilmem.125 USD o zirveler görülmeden zor çünkü 3 senede bir görülen zirve bu sene 11. yılı görülememiş.

01.10.2001 03.Mart 2003 aylık USD grafiklerden bu iki noktadan çizilen yükselen kanalın kaç olduğuna iyi bakın.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. [QUOTE=TOKATYILDIZI470;6743709]
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Ulen benimle muhatap olma formun dansözü.....hadi başka yere işin yok burda......
    Topiğin has malı sen ve senin gibilerin 27 senedir havlamasını duyduk bu forumlarda , yalan dolandan başka birşey yok en önemlisi utanma yok çok rahat yalan söyleyen embesil tipsin.
    burada işim olup olmadığnıa yönetim karar verir arada arkamdan bağıran itler değil.
    senin anlayacağın uslup bu yüzünde utanma denen birşey yok hep algı hep tuzlukla salatalık arama artık sende meslek olmuş
    FORMASYON AVCISI -53

[QUOTE=sindoma53;6743635]
     Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    — Milli Gemisavar Füzesi Roketsan #ATMACA, Milli Turbojet Füze Motoru Kale Arge #KTJ3200 ile ilk uçuşunu gerçekleştirdi.

zıp zıp kemalle dedikodu yapmışınız öyle söylediler vıop yapmayanın burada ne işi var diye halka açıldıda siz bütün hisseleri karakemal le aldınızda bizim haberimiz mi yok.Veya yönetim genelgemi yayınladı vıop yapmayan yazamaz diye.oynadığınız 4-5 kontratlamı burayı satın alıcaksınız .Yukarda haiti zımpırtılarının vıop la ne lakası var kendinizle çelişen hareketleriniz dolu algı çocukları
    formun dansözü......haiti olaylaaarı neyi etkilediğini bilmeyen zekadan yoksunsun.....haha...

4. [QUOTE=TOKATYILDIZI470;6743725]
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

formun dansözü......haiti olaylaaarı neyi etkilediğini bilmeyen zekadan yoksunsun.....haha...
    Lan kot kafalı tokatın dilberi
    hiç bir bilgin yok ne teknik ne temel analiz ,
    nerede haber buluyorsan yapıştırıyorsun ,
    yarın başlarsın yine zekaküpünle long şort diye 10-15 kere ama dikkat et artık millet sana yerleştirecek yer arıyacak yazdıklarında burada bu işlerin artık .............. olmuş kişiler var .
    FORMASYON AVCISI -53

5.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Geçer ama o zamana kadar kim dökülmeden kalabilir, kimler sağlam kalır ya da neler yaşarız onu bilmem.125 USD o zirveler görülmeden zor çünkü 3 senede bir görülen zirve bu sene 11. yılı görülememiş.

01.10.2001 03.Mart 2003 aylık USD grafiklerden bu iki noktadan çizilen yükselen kanalın kaç olduğuna iyi bakın.
    Zdx abey 1.12.2021 de 125 usd ile dip yaptığımızı düşünerek ve itki sayarak bugünlere geldik. söylediğiniz trend çizgisinin değdiği nokta 125 benim için ise ED5 noktası. fakat 324 usd geçilmeden bu dip teyid edilmeyecek benim bakış açımla olasılık çok çok çok az da olsa 125 altı mevcut hala. belki bu not arttırımı ile 324 geçilir de sonraki düzeltmede her şey netleşir. izliyoruz

6.  Alıntı Originally Posted by abicim Yazıyı Oku
    Zdx abey 1.12.2021 de 125 usd ile dip yaptığımızı düşünerek ve itki sayarak bugünlere geldik. söylediğiniz trend çizgisinin değdiği nokta 125 benim için ise ED5 noktası. fakat 324 usd geçilmeden bu dip teyid edilmeyecek benim bakış açımla olasılık çok çok çok az da olsa 125 altı mevcut hala. belki bu not arttırımı ile 324 geçilir de sonraki düzeltmede her şey netleşir. izliyoruz
    Evet haklısın ama eğer bu dediğin olursa bırak seni beni en kral patronlar bile bunun altında kalır. Kelepir kelepir ülkeyi gelir birileri toplar. Buna izin veremezler. Bu baştaki Ahmette olsa değişmez mehmette olsa değişmez. Sen stoplar geçer kurtarırsın ama büyük paranın eğer senin dediğin olursa hiçbir şansı olmaz. Benim de anlatmak istediğim bu.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

7. Tardu Barlas
    @taaardu
    ·
    1 sa
    #Fitch kararı sonrası Borsa İstanbul'da yarın gaplı ve alıcılı bir açılış bizi bekliyor. Yeni zirve yaparız diyeni de var, 10 bini bu hafta görürüz diyeni de var. Bir şey olmaz diyeni de..., yorumları alalım yeni zirve mi 10 bin mi yoksa, karamsarlığa devam mı?

duygular karışık
    FORMASYON AVCISI -53

8. tv 8 Mehmet Okuyan hocam çıkmış .
    İnananlara Hayırlı Ramazanlar.
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 386/1004 İlkİlk ... 286336376384385386387388396436486886 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz